Populārā britu producenta Saimona Kauela radītā "Got Talent" franšīze ir nonākusi līdz Latvijai un jau šoruden kanālā TV3 varēsim sekot līdzi pašmāju talantiem šovā "Ir talants!". Šobrīd šovam tiek aicināti pieteikties visneparastāko talantu, hobiju un prasmju īpašnieki, kuri gatavi savu talantu parādīt visai Latvijai uz lielās šova skatuves. Dalībnieki aicināti aizpildīt pieteikšanās anketu vietnē "tv3.lv/irtalants".

Reklāma

Šovam aicināts pieteikties ikviens, kurš prot to, ko nevar neviens cits, un ir gatavs to parādīt visai Latvijai. Talantam nav robežu – aicināti pieteikties dalībnieki, kuri prot muzicēt, dejot, žonglēt, prot pārsteigt auditoriju ar kāršu trikiem vai ilūziju, bet varbūt ir čūsku dīdītāji, uguns spļāvēji vai spēj likt sienām kustēties – ikviens ir aicināts parādīt savu unikālo talantu arī citiem.

Šova dalībnieku sniegumu vērtēs gan žūrijas locekļi, gan arī skatītāji auditorijā, atbal­stot dalībniekus ar ovācijām. Labākie dalībnieki, kuri būs izturējuši atlases kārtas, par uzvaru sacentīsies šova tiešraidē.

Līdz šim šovs ir īstenots vairāk nekā 70 valstīs un tas iekļuvis Ginesa rekordu grāmatā kā visu laiku veiksmīgākais realitātes šovs. Nepalaidiet garām vienreizējo iespēju parādīt visiem, ko protat, un pacelt savu karjeru jaunos augstumos, kā arī kļūt par pirmo šī šova uzvarētāju Latvijā!

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.