Kolekciju dārzs "Ķesterciema peonijas" līdz pat aprīlim piedāvā izglītojošu lekciju ciklu par peonijām.

6. martā plkst.18:00 Augsnes, makro- un mikroelementu ietekme uz peoniju augšanu un ziedēšanu. Peoniju slimības, kaitēkļi un to apkarošana. Lekciju lasīs Silvija Jaundžeikare.

13. martā plkst.18:00 Peoniju un citu ziedu (dālijas, gladiolas, zandatašejas, lizantes un lefkojas) audzēšana grieztiem ziediem. Šķirņu izvēle. Priekšnosacījumi, lai izveidotu skaistu tirgus materiālu. Lekciju lasīs Pēteris Pikše.

20. martā plkst.18:00 Peoniju mēslošana. Pieejamie, ieteicamie un jaunākie mēslošanas līdzekļi, devas, biežums. Lekciju lasīs Agrimatco augu aizsardzības nodaļas vadītāja Dace Lesiņa.

27. martā plkst.18:00 Peoniju dobju un dizaina veidošana, izmantojot augu dažādību un iekļaujot dārza ainavā. Dīķis dārzā kā dizaina elements un tā praktiskais lietojums. Lekciju lasīs Silvija Jaundžeikare.

3. aprīlī plkst.18:00 Stādu rakšana, dalīšana, standarti, uzglabāšana, realizācija, podošana, kā arī visi citi interesējošie jautājumi. Rakstiet un jautājiet. Lekciju lasīs Vineta Briška-Kambala.

10. aprīlī plkst.18:00 Kā audzēt un pieradināt mūsu klimatā kokveida peonijas. Zināmākās un populārākās šķirnes. Lekciju lasīs Silvija Jaundžeikare.

Lekcijas notiks tiešsaistē zoom platformā. Cena par lekciju – 18 eiro. Lekcijām var pieteikties kolekcijas dārza Facebook profilā Ķesterciema peonijas vai sūtot īsziņu uz tālruni 27701619.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.