Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs 35 gadu vecumā guvis lielāko panākumu savā karjerā, izcīnot pasaules čempionāta sudraba medaļu masu starta distancē. Viņš sašāva visus 20 mērķus.

Tikmēr Latvijas biatlona izlase turpina mocīties ar finansējuma trūkumu un sākusi vākt ziedojumus, lai varētu aizbraukt uz sezonas noslēguma sacensībām ASV un Kanādā.

Latvijas Biatlona federācija (LBF) norāda, ka biatlonistus gaida ļoti svarīgas sacensības, jo, sezonu Nāciju kopvērtējumā noslēdzot 17 labāko valstu vidū, nākamās sezonas sākumā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē varēs startēt pa četriem sportistiem. Tas savukārt palielinās Latvijas sportistu izredzes kvalificēties 2026. gada ziemas olimpiskajām spēlēm. Lai sasniegtu sezonas mērķi, Latvijas biatlonistiem jākrāj punkti atlikušajos Pasaules kausa posmos.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.