Līdzšinējā veselības ministre Līga Meņģelsone tomēr atsaukusi iesniegumu par pievienošanos "Jauno vienotību" (JV) veidojošajai partijai "Vienotība".

Kopīgā preses pasākumā ar "Apvienotā saraksta" (AS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Edgaru Tavaru šodien Meņģelsone skaidroja, ka otrdien bija aizpildījusi anketu par pievienošanos "Vienotībai", jo bija saņēmusi solījumu par nepieciešamā finansējuma nodrošināšanu veselībai.

Tagad aizejošās valdības ministrei esot tapis skaidrs, ka šī finansējuma tomēr nebūs, tāpēc Meņģelsone iesniegumu par pievienošanos "Vienotībai" atsaukusi.

Meņģelsone apstiprināja, ka anketu par iestāšanos "Vienotībā" viņa bija iesniegusi, jo viņai tika solīts veselības ministres amats. 

Vaicāta par iespēju strādāt gaidāmā jaunā veselības ministra Hosama Abu Meri (JV) birojā, ja Abu Meri uz to aicinātu Meņģelsoni, pašreizējā ministre to tieši nekomentēja, norādot, ka tā būtu cita saruna.

Kā ziņots, JV pārstāvji iepriekš informēja, ka Meņģelsone uzrakstījusi iesniegumu par pievienošanos partiju apvienību JV veidojošajai partijai "Vienotība".

Aizejošajā valdībā Meņģelsoni veselības ministres amatā virzīja "Apvienotais saraksts", bet viņa nebija tajā ietilpstošo partiju biedre.

Plānots, ka topošajā valdībā viņu veselības amatā nomainīs ārsts, Saeimas deputāts Abu Meri, kurš paudis gatavību pie iespējas sadarboties ar Meņģelsoni.

Saeimā šodien paredzēts balsojums par jaunās valdības apstiprināšanu Evikas Siliņas (JV) vadībā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.