Seriāla "Jeloustona" aktieris Lūks Graimss atzinis, ka, nofilmējies Keisija Datona lomā, viņš pametīs aktiermākslu, lai pilnībā pievērstos mūziķa karjerai.

Dzimtajā Ohaijo pavalsts pilsētā Deitonā Lūks Graimss redzēja vien divas iespējas, kā tajā dzīvot – kļūt par Dieva vārda sludinātāju, kāds ir viņa tēvs, vai ļauties narkotikām. Taču neviena no tām viņam nebija pa prātam, tāpēc šobrīd 39 gadus vecais Graimss savu enerģiju veltīja mūzikai un spēlēja baznīcā. "Pirmā bija mūzika," viņš atzīst, bilstot, ka, lai ko arī darītu, mūzika vienmēr bijusi prioritāra – arī tad, kad viņš pārcēlās uz Losandželosu.

Kā zina stāstīt L. Graimsa draugi, viņš ir nolēmis pamest aktiermākslu, tāpēc vairs nepiekrīt jaunām lomām, lai tad, kad būs nofilmēta pēdējā "Jeloustonas" sērija, varētu sevi pilnībā veltīt mūzikai. Pērn iznāca viņa debijas albums "Pain Pills or Pews", jau aprīlī viņš uzstāsies uz "Stagecoach Festival" skatuves Kalifornijā un turpmākos gadus cer pavadīt ceļā no vienas uzstāšanās vietas uz otru.

"TV3 Life" 3. februārī plkst. 22.00, "Greja piecdesmit nokrāsas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.