Pasaules kausa sezonas beigas ar devīto posmu Siguldā Latvijas kamaniņu sportisti atzīmēja ar trim uzvarām.

Pirms pēdējā posma tika nolemts veikt eksperimentu un sieviešu un vīriešu mačus aizvadīt nevis vienā dienā, bet gan divās. Mājiniekiem tas nāca par labu – Elīna Vītola pēc pirmās dienas bija otrā, otrajā pacēlās uz uzvarētājas pozīciju, un kopvērtējumā – no astotās uz ceturto. Kristers Aparjods pēc pirmās dienas bija ceturtais, bet otrajā laboja trases rekordu un summā – pirmā pozīcija, bet sezonas kopvērtējumā viņam Latvijas vīriešu rekords – otrā vieta. Trešie sezonas summā otro gadu pēc kārtas Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kuri savā trasē bija labākie visos trijos mačos.

Siguldas ledus meistari apliecināja lielisko reputāciju – par spīti siltajam laikam, trases rekordi krita arī sieviešu konkurencē individuāli un ekipāžām, tos sev rezervējuši Vācijas sportisti.

Stafetē interesantā cīņā Aparjods, Vītola, "Roboti" un Anda Upīte ar Zani Kalumu ieguva otro vietu, pēdējā virāžā uzvaru izrāva Vācija, visās sešās sezonas stafetēs piedalījās sešas izlases, Latvija kopvērtējumā ceturtā. Pēc mačiem kamaniņu saime lustējās kopīgā banketā turpat Siguldā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.