Francijas futbolistam Polam Pogbā par antidopinga noteikumu pārkāpumu piešķirta četru gadu diskvalifikācija.

Pogbā otro sezonu pārstāv Itālijas klubu Turīnas "Juventus", kas 2016. gadā par 105 miljoniem eiro viņu pārdeva uz angļu vienību Mančestras "United", lai jau pēc sešiem gadiem Pogbā atgrieztos Turīnā kā brīvais aģents (par brīvu). Augustā veiktajās dopinga analīzēs 2018. gada Pasaules kausa ieguvēja organismā tika konstatēts paaugstināts testosterona līmenis, tādējādi veicinot tā lietotāja muskuļu izturību. 

Dopinga lietas izskatīšanas laikā Pogbā, kurš ir četrkārtējs Itālijas čempions, spēlēt nedrīkstēja, bet nu dīkstāve būs vēl ilgāka, jo 30 gadus vecajam pussargam piespriesta četru gadu diskvalifikācija. Futbolista pārstāvji iepriekš pauda, ka paaugstināts testosterona līmenis radies pēc Pogbā konsultējoša ārsta ieteiktu uztura bagātinātāju lietošanas. Advokāti norādīja, ka Pogbā nav zinājis, ka uztura bagātinātājs satur aizliegtas vielas, taču tas tomēr nav ņemts vērā, nosakot soda mēru. Pogbā saņemto diskvalifikāciju var apstrīdēt, vēršoties Sporta arbitrāžas tiesā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.