Varbūt kāds, kurš mazāk zina pasaules modes vēsturi, būs pārsteigts – nu kā tā var, vīrišķim staigāt svārkos! Precīzāk – gurnautos. Kāpēc gan ne?

Reklāma

Raug, Senajā Ēģiptē ilgus laikus vienīgais apģērba gabals vīriešiem bija jostas apsējs, Senajā Grieķijā nēsāja tunikas, Romas impērijas uzplaukuma laikā kareivju īsos svārkus uzskatīja par vīrišķības rādītāju, jo tie nodrošināja veiklas un brīvas kustības cīņas laukā. Vēl tagad vīrišķības simbols ir skotu kilts. 

Lina cienītājs Aleksandrs.

Aleksandrs (60), kurš vada savu lauku saimniecību pie Skrundas, ir izteikti sportisks, jo vairāk nekā trīsdesmit gadus piedalās virves vilkšanas sacensībās – ne vien Latvijā, bet arī ārzemēs. 

Viņš speciāli pasūtījis SIA "Linu lāde" uzšūt viņam šo fotogrāfijā redzamo apģērbu, un, manuprāt, jo tas pastiprina viņa individualitātes pievilcību. 

"Lina krekls kopā ar svārkiem – vasarai īpaši ērts, arī vadot automašīnu!" Aleksandrs atklāj, ka savu dabisko matu bizes ideja gūta Kubā, auskaru viņa apaļajā jubilejā uzdāvinājusi meita.

Auskars.

Arī par kaklarotām ir stāsts – ilknis norāda viņa piederību mednieku saimei, otru rotu iegādājies no indiāņiem, kad ar sievu bijis ASV.

Kaklarotas.

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.