Šāgada Brīvdabas etnogrāfi skā muzeja gadatirgū ievēroju šo izteiksmīgo sievieti ar Latgales tautisko vainadziņu galvā, pla-tā rūtainā pogājamā kreklā, šortos un itāļu firmas garajos ādas zābakos ar dekoratīvām sprādzēm.

Reklāma

Iepazīstamies – Gopika Kalēja, modes dizainere, apģērbu zīmola "PIXIE Won't Play" īpašniece. 

Dizainere Gopika Kalēja.

"Esmu no Jelgavas, taču tagad dzīvoju Rīgā un radu apģērbu galvenokārt sievietēm, taču ir bijuši pasūtījumi arī no vīriešiem." 

Skatot dizaineres apģērba kopējo tēlu, kam pieskaņota mākslinieces Baibas Baltās kaklarota, rotu mākslinieka Krista Zariņa (zīmols "Hronika") gredzens, var nojaust, ka viņas stilu raksturo termins "lēnā mode" (angļu val. slow fashion), kas radies 2007. gadā, pateicoties ekoloģiskā dizaina speciālistei Keitai Flečerei. 

Rotas.

Tā būtība – galvenais ir kvalitāte, nevis kvantitāte. 

Turklāt īpaša uzmanība pievērsta dabai draudzīgu materiālu izmantošanai un ilgtspējīgai lietošanai. 

Vainadziņš.

Gopika Kalēja gadatirgū iegādājusies paklājiņu, ko novietošot virtuvē, taču tas var noderēt arī Jāņu vakaram, baudot dabas maģiju. Pie somiņas – piekars ar vardīti, kura spēlē flautu, – laba zīme gan pārmaiņu laika izturībai, gan rocības veicināšanai, gan arī Jāņu noskaņai.

Piespraude.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.