uzņēmums "John Deere" ir prezentējis savu visu laiku jaudīgāko sērijveida traktoru, paplašinot 9RX klāstu ar 9RX 710, 770 un 830 modeļiem.

Reklāma

Jaunie 9RX modeļi ir aprīkoti ar 18 litru JD18X dzinēju, kas nodrošina maksimālo jaudu līdz 913 ZS ar zemu īpatnējo degvielas patēriņu un līdz 4234 Nm griezes momentu. Dzinējs pilnībā atbilst V posma normām, un tajā pašā laikā nav nepieciešams izmantot dīzeļdegvielas izplūdes gāzu apstrādes šķidrumu (DEF) vai AdBlue.

Trīs hidraulisko sūkņu kombinācija ar maksimālo jaudu 636 l/h un hidrauliskās inteliģentās jaudas pārvaldības (IPM) sistēma, kas vajadzības gadījumā var palielināt dzinēja jaudu par papildu 40 ZS, nodrošina pietiekamas jaudas rezerves pat vislielākajai hidrauliskajai sistēmai. 

Jaunā pilnībā mehāniskā e21 PowerShiftM transmisija ar Efficiency Manager sistēmu pārraida 9RX dzinēja lielo jaudu un griezes momentu, savukārt no e23TM transmisijas pazīstamie automatizācijas rīki nodrošina lielisku braukšanas komfortu. 21 pārnesums ļauj operatoram viegli iestatīt nepieciešamo ātrumu dažādiem uzdevumiem.

Jaunajām ritošajām daļām ar palielinātu piedziņas ķēdes ratu diametru (1200 mm) pārklājuma leņķis ir 110° un sakabe ar piedziņas kronšteiniem (7.5).

Balasta maksimālais svars ir 38 100 kg un nodrošina efektīvu jaudas un griezes momenta pārvadi uz zemi. 

Lai gan jaudas palielināšanās rezultātā ir palielinājies jaunā 9RX modeļa izmērs, minimālais īpatnējais spiediens uz augsni joprojām ir 0,58 kg/cm², kas ir salīdzināms ar šobrīd pieejamajiem kompaktākajiem 9RX modeļiem.

Jaunā CommandViewM 4 Plus kabīne ir uzlabojusi redzamību un komfortu operatoram, kā arī palielinājusi tās laukumu. Jauna kabīnes piekare, kas nodrošina regulēšanu trīs plaknēs, apvienojumā ar izolētu apakšrāmi samazina troksni un vibrācijas. ActiveCommand Steering (ACSTM) sistēma pielāgo nepieciešamo piepūli atkarībā no transportlīdzekļa ātruma, padarot stūrēšanas procesu vienkāršu un neticami precīzu. 

Strādājot uz lauka, ir nepieciešami tikai 3,5 apgriezieni, lai pilnībā pagrieztu stūri, un, braucot pa ceļu, šī vērtība palielinās līdz pieciem apgriezieniem, lai uzlabotu vadāmību.

Fast Fuel System ļauj uzpildīt 1952 litru tvertni ar dīzeļdegvielu mazāk nekā 4 minūtēs. Ikdienas servisa punktiem var viegli piekļūt no zemes vai jaunas degvielas uzpildes stacijas, kas uzstādīta pie kabīnes. Palielināts hidrauliskās eļļas maiņas biežums (4000 stundas) un papildu reversīvs ventilators ievērojami palielina nepārtrauktas darbības laiku.

Traktors 9RX ir aprīkots ar uzlabotām funkcijām gudrai lauksaimniecībai, tostarp augstas izšķirtspējas 32,5 cm (12,8 collu) G5Plus CommandCenter displeju un pilnīgu integrāciju ar John DeerePrecision Ag tehnoloģiju, piemēram, izkliedēšanas daudzuma pārvaldību, sekciju pārvaldību un pilnīgu savietojamību ar AEF ISOBUS. 

Standarta funkcijas, piemēram, JDLink, dokumentācija un DataSync, palielina kopējo darbības efektivitāti. Bezmaksas John Deere operāciju centra programmatūra kalpo kā centrālā platforma, kurā tiek apkopota informācija par aprīkojumu, operatoriem un laukiem. Tas atvieglo datu importēšanu un sadarbību ar trešajām pusēm.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.