Jaunais ražas novākšanas kombaina S7 modelis saņēmis atjauninātu salonu, dizainu un nosaukumu, kā arī iebūvētas uzlabotas funkcijas precīzai lauksaimniecībai.

Tas ir aprīkots ar vairākām vadošajām tehnoloģijām, kas jau ir pārbaudītas John Deere X9 kombainu darbā.

Jaunie S7 kombaini ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes JDX dzinējiem. Deviņu litru JD9X dzinējs ir uzstādīts S7 700 modelim, bet 13,6 litru JD14X dzinējs – S7 800, S7 850 un S7 900 modeļiem. JD14X dzinējs ar HarvestMotionTM tehnoloģiju sasniedz maksimālo jaudu pie 2000 apgr./min.

Jaunajā S7 modelī tiek izmantota tāda pati labības atlieku pārvaldības sistēma kā X9. S7 harvestera izkraušanas svārpsts ir aprīkots arī ar regulējamu tvertni, ko var vadīt no kabīnes. 

S7 kombainus var aprīkot ar progresīvām ražas novākšanas mehanizācijas sistēmām, iegādājoties papildu tehnoloģiju paketes, kurās ir iekļauti tādi risinājumi kā ražas novākšanas procesa iestatījumu automatizācija, kas ražas novākšanas laikā automātiski pielāgo piecus kombaina iekšējos parametrus. 

Par pamatu tiek ņemti šādi rādītāji: graudu zudums, svešķermeņu daudzums un maksimālais šķelto graudu daudzums.

Jaunums S7 modelī ir arī paredzamā braukšanas ātruma automatizācija. Šī prognozēšanas sistēma nosaka ražas stāvokli, izmantojot informāciju no vairākiem avotiem, tostarp no satelīta attēliem ģenerētās biomasas kartes un reāllaika atgriezenisko saiti no automatizācijas kameras. Kombains S7 izmanto šo atgriezenisko saiti, lai noteiktu ražas augstumu un/vai nokritušās labības daudzumu un pielāgotu ātrumu reāllaikā.

Atjauninātā kabīne – tāda pati kā vadošajam X9 modelim – ir aprīkota ar jaunu G5Plus CommandCenter displeju, kas ļauj izmantot tādas inteliģentas funkcijas kā AutoTrac, AutoTrac pagriezienu automatizācijas sistēma, dokumentācija un DataSync

Turklāt jaunais augstas izšķirtspējas stūra displejs, lietotājam draudzīgais interfeiss un digitālie harvestera veiktspējas rādītāji palielina kopējo operatora efektivitāti.

Iebūvētais StarFire uztvērējs nodrošina izcilu signāla stabilitāti un 2,5 cm precizitāti. Iebūvētās precīzās lauksaimniecības funkcijas papildina JDLink, kas nodrošina divvirzienu saziņu, lai automātiski augšupielādētu ražas un mašīnas datus John Deere operāciju centrā un nodrošinātu reāllaika attālo uzraudzību. 

Šis savienojums ļauj palielināt mašīnas darbības laiku ražas novākšanas laikā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.