Šogad prestižajā Eiropas lauksaimniecības tehnikas balvā "Gada traktors 2025" (TOTY 2025) paredzētas vairākas jaunas nominācijas.

Reklāma

Tagad papildus nominācijām par gada labāko traktoru, labāko universālo, specializēto un ekoloģisko traktoru tiks pasniegtas balvas arī par labāko autonomo mašīnu TOTYBot. Galvenā nominācija Gada traktors tiks sadalīta divos segmentos: TOTY HighPower – traktoriem ar 300 ZS un vairāk, kā arī TOTY MidPower – modeļiem no 150 līdz 280 ZS.


Pārējās nominācijas (izņemot galveno par gada labāko traktoru) paliks nemainīgas: Gada labākais universālais traktors (TOTY Utility) – paredzēts daudzfunkcionālām mašīnām ar četru cilindru dzinējiem, jaudu no 70 līdz 150 ZS un ar maksimālo ekspluatācijas svaru līdz 10 500 kg; 

Gada labākais specializētais traktors (TOTY Specialized) – šajā nominācijā sacenšas traktori, kas paredzēti darbam vīnogu plantācijās, augļu dārzos, nogāzēs un kalnainā apvidū; 

Gada ilgtspējīgākais traktors – balva šajā nominācijā tiek piešķirta no ekoloģiskā viedokļa inovatīvākajam traktoram, kas tiek izvēlēts no pieciem iepriekš atlasītajiem finālistiem trīs galvenajās kategorijās. Tiks saglabāta arī skatītāju simpātiju balva.


TOTY ir starptautisks apbalvojums, ko žurija ik gadu piešķir labākajiem traktoriem Eiropas tirgū.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.