'New Holland' kļuvis par "Good Design Award 2023" laureātu – balvu ieguva kombains CR11 un elektriskais traktors T4.

Reklāma

Ar šo balvu, ko pasniedz Chicago Athenaeum, tiek atzīti inovatīvākie un progresīvākie risinājumi rūpnieciskajā un grafiskajā dizainā produktiem, kas radīti visā pasaulē. Good Design joprojām ir pasaulē vecākā un pazīstamākā dizaina izcilības programma.

New Holland CR11, kas tika prezentēts izstādē Agritechnica 2023 Vācijas pilsētā Hannoverē, ir nākamās paaudzes kombains, kas pārņem vadošās CR līnijas mantojumu. 

New Holland CR11 ir lielākais jebkad uzbūvētais kombains,

tas ir izstrādāts, lai nodrošinātu lielāku produktivitāti ar minimālu graudu zudumu, uzlabotu atlieku pārvaldību un lielāku automatizāciju. 

New Holland CR11 tiks ražots New Holland Harvestes Excellence centrā Zedelghemā, Beļģijā.

Savukārt New Holland T4 Electric Power pilnībā elektriskais komunālais traktors ir pirmais un unikālais, kas pārstāv New Holland un CNH jaunāko attīstību elektrifikācijas stratēģijā. 

Tas ir pirmais bezizmešu vieglais universālais traktors bez iekšdedzes dzinēja. T4 Electric Power pievienojas New Holland T7 Methane Power LNG un T6 Methane Power traktoriem, radot pilnu risinājumu portfeli bezoglekļa traktoriem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.