Jau pavisam drīz, 8. jūnijā, visiem 18 gadus sasniegušajiem ES pilsoņiem, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, būs iespēja noteikt, kāda būs Eiropas Savienības virzība nākamajos piecos gados. Politiķi, kas tiks ievēlēti Eiropas Parlamentā, būs tie, kas lems par Latvijai un Eiropai būtiskiem jautājumiem.

Lai veicinātu skolēnu un jauniešu izpratni par Eiropas Parlamentu, tā uzbūvi, darbību un funkcijām, tiešsaistes medijs LASI.LV aicina skolēnus piedalīties izzinošā testā "Cik daudz zini par Eiropas Parlamentu"? Izpildot testu, tev būs iespēja novērtēt un pilnveidot savas zināšanas par šo Eiropas Savienības likumdošanas institūciju.

Atbildi uz jautājumiem, krāj punktus, uzzini un dalies ar citiem!

Pildi testu arī šeit.

Vairāk par to, kā Latvija gatavojas EP vēlēšanām, kāda ir jauniešu loma šajā procesā, lasi portāla sadaļā "EP vēlēšanas" (šeit) vai seko līdzi sociālo tīklu platformā Facebook.

 

 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība, izmantojot Eiropas Parlamenta dotāciju programmu komunikācijas jomā. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autoru personīgos uzskatus. Ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Parlaments nenes atbildību par paustajiem uzskatiem. 

#BalsojamEiropā