"Alūksnes un Malienas Ziņas" informē, ka tuvojas tradicionālais velobrauciens "Līkloči papardēs 2024", ar kuru Ilzenē sākas Jāņu ielīgošana. Startu, kā ierasts, dos 23. jūnija pusdienlaikā pulksten 12.00 pie SKIIM "Dailes".

Reklāma

Organizatori kā allaž būšot parūpējušies par ierasto 12 km aplīti pa Ilzenes ceļiem un taciņām, kā arī par kilometra un divu kilometru variantu bērniem un par tiem pieaugušajiem, kuri grib vienkārši baudīt Jāņu ielīgošanu Ilzenē ar piecu kilometru apli. Tikmēr sporta klases sportistiem būšot jāveic 24 km distance.

Bērniem līdz sešiem gadiem dalība sacensībās būšot bez maksas, pārējiem, kā arī komandām jārēķinās ar dalības maksu. 

Velobraucienu rīko Alūksnes sporta skola, Alūksnes sporta centrs sadarbībā ar SKIIM centru "Dailes" un vietējiem velosporta entuziastiem.

Organizatori informē, ka pulksten 12.10 startu došot bērnu viena kilometra un senioru piecu kilometru braucieniem, pulksten 12.30 sporta klases dalībniekiem, bet pulksten 12.35 distancē dosies tautas klases pārstāvji. Komandām jābūt četru cilvēku sastāvā, no kuriem vismaz viena ir sieviete un ne vairāk kā divi dalībnieki, kuri piedalās "LVM MTB/ Gravel" un "Vivus.lv MTB" maratonos.

Godalgoto vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem un balvām, bet sacensību dalībnieks, kurš ir deklarēts Ilzenes pagastā un visātrāk veiks 12 kilometru distanci, saņems sacensību kausu "Ātrākais ilzenietis".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.