Somijas uzņēmums "Väderstad", viens no pasaules līderiem augsnes apstrādes un sēšanas iekārtu jomā, prezentē jaunu starprindu kultivatoru 'Extract' saimi, kas kļūs par daļu no augsnes apstrādes produktu portfeļa un tiks pārdota ar 'Väderstad' zīmolu no 2024. gada vasaras.

2023. gada februārī Väderstad paziņoja par pilna klāsta starprindu kultivatoru iegādi no Dānijas uzņēmuma Thyregod. Iegāde ietvēra visas intelektuālā īpašuma tiesības uz Dānijas uzņēmuma starprindu kultivatoriem.

Extract kultivatori ir krāsoti tradicionālā Väderstad sarkanā, dzeltenā un melnā krāsā. Sākotnēji tiks prezentēti divi modeļi: piekabināmais Extract L 16-48 un uzkarināmais Extract V 8-36. Atkarībā no modeļa gan Extract L, gan Extract V būs pieejami ar rindu atstarpēm 225, 250, 450, 500 un 750 mm.

"Extract rindu kultivatoru saime ir ideāli piemērota mūsu pašreizējam Tempo sējmašīnu portfelim, mūsu jaunajām sējas tehnoloģijām ar Proceed koncepciju un ilgtspējīgas un efektīvas lauksaimniecības nākotnei. Šis ir arī jauns Väderstad produktu segments, kurā mēs saskatām lielu tirgus potenciālu," saka Matiass Hovnerts, Väderstad pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents.

Neskaidrības apstākļos par noteiktu pesticīdu lietošanas noteikumiem tirgū ir pieprasījums pēc mašīnām, kas spēj veikt mehānisku nezāļu kontroli starp augu rindām. 

Väderstad Extract ir augsts galvenais rāmis kopā ar patentētu rindu sekcijas pacelšanas risinājumu, kas novērš augu bojājumus un ļauj arī ilgāk kultivēt starp rindām augu augstuma ziņā. Extract L ir arī unikāls rāmja dizains, kas vienā galvenajā rāmī var saturēt divus rāmjus, tādējādi palielinot efektivitāti un ietaupot lauksaimnieka laiku.

No 2024. gada vasaras Extract rindu kultivatori tiks iekļauti Väderstad plašajā lauksaimniecības tehnikas klāstā, pilnībā marķēti ar Väderstad krāsām. Izlaide sāksies ar Extract V 8-36 modeli, bet Extract L 16-48 plānots vēlāk.

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.