Amerikas Lauksaimniecības un bioloģisko inženieru biedrība (ASABE) ir izvēlējusies 2024. gada AE50 balvas ieguvējus. ASV kompānija 'Massey Ferguson' ieguvusi trīs no tām.

AE50 ir ikgadēja balva, ko piešķir par inovatīvākajiem risinājumiem pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai paredzētu iekārtu vai sistēmu izstrādē. AE50 balvu programmas mērķis ir uzsvērt jauno produktu un sistēmu svarīgo lomu vadošo tehnoloģiju ieviešanā tirgū. Jaunākie inženiertehniskie sasniegumi palīdz lauksaimniekiem, pārtikas pārstrādes uzņēmumiem un iekārtu ražotājiem palielināt biznesa rentabilitāti, uzlabojot efektivitāti, kvalitāti un drošību. 

Ikgadējā AE50 konkursā piedalās uzņēmumi no visas pasaules, un līdz 50 uzvarētājus izvēlas starptautiska vadošo mašīnbūves ekspertu žūrija. Tiesneši izvēlas inovatīvus produktus, kas iemieso labākos augsto tehnoloģiju risinājumus pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai.

Massey Ferguson iegūst trīs balvas

Massey Ferguson 500R sērijas smidzinātājs ir vienkārša, uzticama un ekonomiska iespēja audzētājiem, kas 

palīdz kontrolēt ķīmisko vielu ievadi, palielināt ražu un samazināt izmaksas. 

 

'Massey Ferguson 500R'.

MF 500R standartaprīkojumā ir LiquidLogic sistēma, kas nodrošina pastāvīgu cirkulāciju visā sistēmā, tīrot izlici, samazinot izmaksas un atkritumus. Inteliģentā visu riteņu piedziņa ar pārnesumkārbas vadību ļauj mašīnai darboties ar zemākiem dzinēja apgriezieniem, lai taupītu degvielu, vienlaikus saglabājot nemainīgu sūkņa spiedienu, smidzināšanas shēmu, braukšanas ātrumu un hidraulisko plūsmu.

Massey Ferguson 3 Specialty sērijas traktori sastāv no septiņiem modeļiem trīs versijās, kas paredzēti izmantošanai vīna dārzos un augļu dārzos. 

'Massey Ferguson 3 Specialty'

MF 3 sērija ir aprīkota ar Stage V dzinējiem, transmisiju, kurai ir līdz 30 ātrumiem, jaunu operatora interfeisu. MF 3 sērija piedāvā plašu jaudas un specifikāciju klāstu.

Massey Ferguson 9Ssērijas traktori paplašina zīmola godalgoto S sērijas klāstu 285–425 ZS segmentā. 9S nodrošina risinājumus sēšanai, presēšanai un augsnes apstrādei ar intuitīvu vadību, ergonomiku un paaugstinātu uzticamību. ECO sūknis nodrošina papildu hidraulisko plūsmu, lai maksimāli palielinātu Precision Planting komponentu efektivitāti ar 1650 dzinēja apgriezieniem minūtē, samazinot degvielas patēriņu un trokšņa līmeni. Uzlabotā 9S šūpojošā ass pagrieziena rādiusu uzlabo par 10%, lai efektīvāk pagrieztos apgriešanās joslā, ietaupot operatora laiku un samazinot triecienu pret zemi.

 Massey Ferguson 9S traktors debitēja izstādē "Agritechnica 2023".

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.