Amerikas Lauksaimniecības un bioloģisko inženieru biedrība (ASABE) ir izvēlējusies 2024. gada AE50 balvas ieguvējus. 'Case IH' inovācijas saņem četras balvas

AE50 ir ikgadēja balva, ko piešķir par inovatīvākajiem risinājumiem pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai paredzētu iekārtu vai sistēmu izstrādē. AE50 balvu programmas mērķis ir uzsvērt jauno produktu un sistēmu svarīgo lomu vadošo tehnoloģiju ieviešanā tirgū. Jaunākie inženiertehniskie sasniegumi palīdz lauksaimniekiem, pārtikas pārstrādes uzņēmumiem un iekārtu ražotājiem palielināt biznesa rentabilitāti, uzlabojot efektivitāti, kvalitāti un drošību. Ikgadējā AE50 konkursā piedalās uzņēmumi no visas pasaules, un līdz 50 uzvarētājus izvēlas starptautiska vadošo mašīnbūves ekspertu žūrija. Tiesneši izvēlas inovatīvus produktus, kas iemieso labākos augsto tehnoloģiju risinājumus pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai.

 Case IH inovācijas saņem četras AE50 balvas

Steiger 425-645 2024. gada modeļa traktori ir ar maksimālo jaudu no 467 līdz 699 zirgspēkiem. 425, 475 un 525 zirgspēku Steiger modeļiem 

ir uzlabota degvielas ekonomija, kā arī par 35% ātrāka dzinēja reakcija, 

pateicoties jaunam elektroniskam mainīgas ģeometrijas turbokompresoram.

'Case IH Steiger 715 Quadtrac'.

Steiger 715 Quadtractraktors ar maksimālo jaudu 778 zirgspēki ir lielākais un jaudīgākais zīmola traktors.

Toolbar Lift System ir pacelšanas sistēma 2120 Early Riser Rigid Planter, kas vienkāršo un uzlabo rindu sēšanu. Klīrenss, unikālā acu līmeņa piekļuve apkopei un regulēšanai atvieglo darbu, bet radiālās riepas nodrošina vienmērīgāku kustību.

AFS Furrow Command sistēma uzlabo kopējo sēklas dziļumu un mēslojuma kontroli, automātiski regulējot precīzo disku sējmašīnu hidraulisko spiedienu. 

Riteņu sensori palīdz operatoram pieņemt pārdomātus lēmumus, regulējot sējas aparāta piespiedējspēku, nodrošinot reāllaika atgriezenisko saiti. Tādējādi nav nepieciešama manuāla regulēšana, uzlabojas ražas kvalitāte un samazinās uzturēšanas izmaksas.

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.