Skotu aktrise Kārena Gillana piekritusi spēlēt seriālā par atcelšanas kultūru.

Reklāma

Par to, kā realitāte ietekmē kinomākslu, varēja pārliecināties, izlasot, ka Kārena Gillana, kuras slavenākās filmas ir "Džumandži: Nākamais līmenis" (2019), "Galaktikas sargu" un "Atriebēju" sērijas, "Klons" (2022), kā arī seriāls "Doctor Who" (2010–2013), piekritusi atveidot galveno sieviešu lomu seriālā "Daglass ir atcelts", kas apspēlēs atcelšanas kultūru. Viņas ekrāna partneris būs "Dauntonas abatijas" zvaigzne Hjū Bonevils, un tajā piedalīsies arī britu seriāla "Pāru spēles" aktieris Bens Mailzs. Zināms, ka Bonevila atveidotais varonis pēc ļoti neveiksmīga un īpaši seksiska joka kritīs pamatīgā nežēlastībā. Skatītāju vērtējumam šo seriālu nodos jau šomēnes.

Četru sēriju miniseriāla idejas autors ir Stīvens Mofats, kurš ir atbildīgs gan par "Doctor Who", gan "Pāru spēlēm", gan augsti novērtēto "Šerloku" ar Benediktu Kamberbaču un Mārtinu Frīmenu, kā arī "Laika ceļotāja sievu" un citiem TV projektiem.

TV3 14. jūnijā plkst. 21.15, "Džumandži: Nākamais līmenis".

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.