Dailes teātra viesrežisors un seriāla "The New Look" godalgotais aktieris Džons Malkovičs nospēlējis franču kutirjē Lisjēnu Lelongu.

Kompānijas "Apple TV+" producētais seriāls "The New Look", kas nodēvēts par godu modes mākslinieka Kristiāna Diora radītajam apģērbu stilam, atklās viņa karjeras sākumu, kas attīstījās nacistu okupētajā Parīzē, kā arī laiku, kad viņš no troņa gāza Koko Šaneli, kura uzskatīja, ka Diors pazudinājis franču augsto modi.

Šī vēsturiskā drāma pulcinājusi vairākus slavenus aktierus. Galveno lomu atveidos Melburnā dzimušais Bens Mendelsons, tajā piedalīsies arī Glena Klouza, Žiljeta Binoša (Koko Šanele), Meisija Viljamsa, Emīlija Mortimere un citi, bet kā varoņi parādīsies gan franču aktieris Žans Marē, gan modes mākslinieki Pjērs Balmains un Kristobals Balensiaga, gan ilggadējā amerikāņu "Harper`s Bazaar" redaktore Karmela Snova. Džons Malkovičs atveido starpkaru periodā ietekmīgo kutirjē Lisjēnu Lelongu, pie kura Grenvilas biznesmeņa dēls strādāja no 1941. līdz 1946. gadam un kura klientu vidū bija Džeimsa Džoisa sieva Nora Bārnakla, rakstniece Kolete un Holivudas zvaigznes Glorija Svensone un Grēta Garbo.

Parīzē filmētajam seriālam būs 10 sērijas, un "Apple TV+" piedāvājumā tas nonāks 14. februārī.

TV3 28. janvārī plkst. 20.30, "RED aģenti 2".

Dailes teātrī top Džona Malkoviča "Leopoldštate". Džons Malkovičs darbībā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.