Austriešu 'Pöttinger Terrasem' sējmašīnas ne tikai efektīvi pielāgojas darba apstākļiem, bet arī garantē precīzu izsēju.

Uzklausot lauksaimniecības nozares speciālistus, Pöttinger ir radījis Profiline – jaunu un īpaši ērti lietojamu vadības sistēmu, kas paredzēta universālajām sējmašīnām. 

Tā aptver visas Terrasem universālo sējmašīnu hidrauliskās funkcijas. Agregātus ar eļļu apgādā traktora hidraulikas slodzes uztverošā sistēma, un visas darbības tiek kontrolētas elektrohidrauliski. 

Tehnika tiek darbināta, spiežot pogu vadības terminālī, vai arī automātiski ar uzdevumu kontrolierīci, kur ir aktivizētas funkcijas Section Control un Variable Rate Control. Viss darba aprīkojums tiek pozicionēts automātiski un precīzi. Arī ventilatora ātrums un lemeša spiediens tiek kontrolēts automātiski.

Darbības laikā aprīkojumu var precīzi pielāgot specifiskajiem vides apstākļiem. 

Paralēli funkcijai Section Control pacelšanas un nolaišanas sekvences var arī iestatīt, balstoties uz laiku vai nobraukto attālumu. Modernās vadības tehnoloģijas palīdz ierobežot vertikālo pacelšanas augstumu. Ātrāka pacelšana un nolaišana nozīmē arī īsāku apgriešanās laiku lauka galā.

Funkciju Task Controller Geo un Section Control aktivizēšana nozīmē, ka tehnikas darba gaitā operators var izmantot individuāli izveidotās kartes. Pateicoties šo karšu datiem, disku ecēšu darba dziļums, lemeša spiediens un sēklu/mēslojuma apjoms tiek kontrolēts automātiski atbilstoši katras zonas specifikai.

Tehnikas izplatītājs: SIA "Agritech"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.