'Väderstad Rollex 450-620' un 'Rexius 650-1230' veltņiem ir gumijas amortizatori, kas pagarina to kalpošanas laiku un nodrošina veltņa izturību. Atsperu plāksne notur veltņa konstrukciju nospriegotu.

Tas samazina trieciena ietekmi uz agregātu, pagarinot gultņu, veltņa gredzenu un rāmja konstrukcijas darba mūžu. Gultņi ir noslēgti no abām pusēm, tādējādi tiek pasargāti no putekļu iekļūšanas.


Rollex 450-620 un Rexius 650-1230 ir spēcīga rāmja konstrukcija. Gultņiem nav jāveic apkope, rūdītas asis un kvalitatīvi veltņa gredzeni nodrošina ilgu agregāta darba mūžu. 

Veltņa gredzenu iemavas ir no rūdīta augstas kvalitātes tērauda, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. 

Rollex 450-620 un Rexius 650-1230 ir aprīkoti ar īpašām atsperu plāksnēm starp veltņu sekcijām, kas nodrošina izturību.


' Rexius 650-1230' veltnis.

Optimālai augsnes virskārtas izlīdzināšanai abi veltņi var tikt aprīkoti ar Väderstad šļūci CrossBoard Heavy. Efektīvākai augsnes irdināšanai CrossBoard Heavy zarus var aprīkot ar SingleKnife vai DoubleKnife sistēmām. 

Vienasmeņa nazis SingleKnife sadrupina augsnes cilas virskārtā. Cietas zemes garozas irdināšanai piemērotāka ir DoubleKnife sistēma. Pateicoties Väderstad QuickChange nažu nomainīšanas sistēmai, SingleKnife un DoubleKnife var nomainīt ātri un neizmantojot instrumentus.


Veltņi ir viegli transportējami. Neraugoties uz Rexius iespaidīgo darba platumu, tā transportēšanas platums ir tikai 2,5 metri.


Ar Biodrill palīdzību Rollex 450-620 un Rexius 650-1230 var pārvērst par sīksēklu sējmašīnu. Ar BioDrill iespējams sēt zālāju, pasējas kultūras un citas sīksēklu kultūras. Sēklas sprauslas atrodas pievelšanas veltņa priekšpusē un nodrošina vienmērīgu sēklas izkliedēšanu. Veltnis apber sēklas ar augšējo augsnes kārtu, kur dīgšanas apstākļi ir vislabvēlīgākie.


Rollex 450-620 ir pieejams ar darba platumu 4,5, 5 un 6,2 metri, tā transportēšanas platums ir 2,8 metri. Smagais veltnis Rexius 650-1230 ir piemērots lielām slodzēm. Tas ir pieejams sešās versijās – ar darba platumu 6,5–12,3 m. 

Platākajiem Rexius modeļiem veltņu sekcijas ir savstarpēji savienotas, un šī konstrukcija ir izstrādāta, lai nodrošinātu labu reljefa kopēšanu un nodrošinātu izcilu darba kvalitāti.


Tehnikas izplatītājs: SIA Väderstad


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.