Kompānija "Case IH" prezentējusi savus jaunos 'Spray Drone'. Līnijā ir divi bezpilota smidzinātāju modeļi ar 30 un 70 litru tvertni, kas tapuši sadarbībā ar zīmolu 'XAG'.

Reklāma

Drons galvenokārt paredzēts maziem un vidējiem lauksaimniecības ražotājiem, taču to var izmantot arī lielās platībās. Turklāt drons var papildināt vai pat aizstāt trīspunktu (uzkarināmos) vai piekabinamos smidzinātājus, kā arī noderēt, strādājot tandēmā ar pašgājējiem smidzinātājiem.

Case IH Spray Drone priekšrocība ir iespēja to izmantot vietās ar nelīdzenu reljefu, kur smagākam smidzinātājam ir grūti iekļūt. Uz sauszemes ar nelielām platībām dronam ir arī priekšrocības salīdzinājumā ar pašgājējsmidzinātāja garajiem stieņiem. Vēl viena drona priekšrocība ir tā, ka tam ir autonoms lidojuma plāns, un ir nepieciešams tikai viens cilvēks, lai uzraudzītu un nomainītu akumulatorus un uzpildītu degvielu.

Sākotnēji Case IH Spray Drone būs pieejams Brazīlijas tirgū, taču drīzumā plānots produkta izplatīšanu paplašināt arī citās valstīs – reģionos ar lielu pieprasījumu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.