Ukrainā veiktas nepieciešamās pārbaudes un ražošanas audits, lai nodrošinātu atbilstību 'Kolos' sērijas elektrisko traktoru ražošanas nosacījumiem.

Reklāma

Ražotājs – uzņēmums "ElektroAgroTehnika" no Drohobičas – nesen sācis 'Kolo's sērijas elektrisko traktoru ražošanu.

Jaunais traktors ir balstīts uz Shifeng dīzeļa modeli. Elektriskajiem traktoriem uzstādītais uzlādējamais akumulators ļauj darboties 8–9 stundas. Mašīnas tiek piedāvātas arī versijā ar saules paneļiem, kas uzstādīti virs vadītāja sēdekļa kā jumts.

'Kolos' sērijas traktori var strādāt ar dažādu tehniku: arklu, disku ecēšām, pļaujmašīnu, zaru smalcinātāju, kā arī piekabi. 

Tiek nodrošināta arī divvirzienu uzlādes funkcija, proti, traktors var darbināt dažādas elektroiekārtas un pat nodrošināt elektrību visai mājai trīs dienas.

Uzņēmums "ElektroAgroTehnika" plāno izveidot jaudīgāku elektrotraktoru, kā arī uzsākt kombainu un komunālās tehnikas ražošanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.