27 tonnu iekrāvējs ar 312 ZS dzinēja jaudu ir daļa no jaunās ZW-7 sērijas, un tai ir vairākas funkcijas, kas paredzētas operatora komforta un produktivitātes uzlabošanai.

Reklāma

Gan bāzes, gan augstākās klases modeļos ir standarta pilnībā regulējams apsildāms sēdeklis, kas ietver sēdeklī piestiprinātu roku balstu ar ergonomiskām elektriskajām un hidrauliskajām vadības ierīcēm. Roku balsts un vadības ierīces regulējas uz priekšu vai atpakaļ dažādu augumu operatoriem. 

Abām ZW310-7 versijām ir pieeja Approach Speed Control, kas 

ļauj operatoram kontrolēt iekraušanas laikā izvēlēto maksimālo ātrumu, lai nodrošinātu ātrāku un efektīvāku darbu. Jaunās iekārtas ļauj operatoram nosvērt un reģistrēt pārvietojamo materiālu.

Papildu uzlabotās funkcijas ietver saķeri ar ierobežotas slīdēšanas diferenciāli un četru ātrumu Powershift transmisiju ar griezes momenta pārveidotāja bloķēšanu. ZW310-7 iekrāvējiem ir arī automātiskās palaišanas funkcija, kas, braucot kalnā, automātiski palielina apgriezienus, lai novērstu dzinēja apgriezienu skaita samazināšanos.

Premium modeļiem būs Aerial Angle Camera System – trīs kameru komplekts, kas uzstādīts mašīnas aizmugurē un nodrošina plašu 270 grādu skatu uz monitoru ap iekrāvēju. Jaunie iekrāvēji standartaprīkojumā ir aprīkoti ar automātisku hidrauliski darbināmu atpakaļgaitas ventilatoru un platajiem radiatoriem, lai novērstu dzesēšanas sistēmas aizsērēšanu.