Seriāla "Vietējais citplanētietis" galvenais varonis ir citplanētietis Harijs, kura misija bija iznīcināt planētu Zeme, taču viņam nepaveicās un, veicot nosēšanos, viņa kuģis avarēja Kolorādo pavalstī. Lai nerādītu nekādas aizdomas, Harijs uzdodas par ārstu, bet, lai saprastu cilvēku uzvedību, viņš skatās seriālu "Likums un kārtība".

Reklāma

Kādudien pie viņa pēc palīdzības vēršas vietējie likumsargi, un Harijs kļūst par mazās pilsētiņas dakteri, kura ikdiena paiet rūpēs par iedzīvotājiem, kurus viņam vajadzēja iznīcināt. Turklāt viņa dzīvi vieglāku nepadara arī tas, ka pirmo reizi savā mūžā Harijs ir iemīlējies...

Pītera Hogana un Stīva Pārkhausa komiksa TV adaptācijas pirmizrāde notika 2021. gada 27. janvārī, un tas izpelnījies gan ļoti pozitīvas atsauksmes, gan savācis pieklājīgu reitingu. Galveno lomu līdz šim Kanādā filmētajā seriālā atveido Alans Tidiks, un tajā spēlē arī Sāra Tomko, Korijs Reinoldss, Alise Veterlunda un citi.

TV3 "Vietējais citplanētietis 3".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.