Topošajā trillerī "Rich Flu" lomas nospēlējuši tēvs un dēls Timotijs un Reifs Spoli.

Reklāma

Noslēpumaina slimība atņem pasaules bagāto un vareno dzīvības – pirmie mirst miljardieri, viņiem seko multimiljonāri un tā tālāk. Gandrīz ikviens, kuram pieder kādi īpašumi, cenšas tos pārdot, un panika jau pārņēmusi visu pasauli. Scenāristi uzdod jautājumu: uz ko ir gatavi cilvēki, lai glābtu savu ādu, kad pasaule kļūst arvien bīstamāka?

Par šīs filmas tapšanu paziņoja 2022. gada februārī Eiropas filmu tirgū, un vienlaikus tika nosaukts galvenās zvaigznes vārds – "Oskara" nominante Rozamunde Paika. Komandai pievienojās Daniels Brūls un Makaulijs Kalkins, un novembrī sākās filmēšana. Taču 2023. gada februārī producenti atklāja, ka minētie aktieri noslogojuma dēļ no šī projekta izstājušies. Viņu un citās lomās apstiprināja Mēriju Elizabeti Vinstedu, Reifu un Timotiju Spolus, Lorēnu Brako un Džonu Haueru-Kingu, kā arī Cēzaru Domboju, un filmēšana notika gan Spānijā, gan Senegālā. Filmas režisors ir Galders Gaztelu-Urrutija, bet pirmizrādes datums vēl nav nolikts.

LTV1 18. maijā plkst. 22.05, "Spensere".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.