Mila Kunisa kopā ar Danielu Kreigu, Džošu O`Konoru un Glenu Klouzu spēlēs "Uz nažiem" trešajā daļā.

Reklāma

Jau bērnībā iemīlējis Agatas Kristi kriminālromānus, Raiens Džonsons izdomāja privātdetektīvu Benuā Blanku, kura dzīve tiks ieskicēta jau trešajā mākslas filmā. Oriģinālfilma "Uz nažiem" (2019) kļuva par īpašas veiksmes stāstu, turklāt par oriģinālscenāriju to nominēja Amerikas Kinoakadēmijas "Oskaram", un 2021. gada pavasarī "Netflix" pārstāvji paziņoja, ka šī straumēšanas milža paspārnē taps divi turpinājumi – ekranizācijas tiesību iegāde kompānijai izmaksāja 469 miljonus ASV dolāru. 

Otrajā filmā "Glass Onion: A Knives Out Mystery" (2022) Edvarda Nortona atveidotais tehnoloģiju magnāts Mailzs Brons ar draugiem ballējas viņam piederošā salā Grieķijā, un, kad viens no viesiem nomirst, Benuā Blanks dodas turp. Trešās filmas scenārija tapšanu pamatīgi paildzināja Amerikas Scenāristu ģildes streiks, taču ir zināms ne tikai tās nosaukums "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery", kas palienēts no "U2" albumā "Pop" iekļautas dziesmas nosaukuma, bet arī tas, ka pie skatītājiem filma nonāks 2025. gadā.

Kā ziņo plašsaziņas līdzekļi, filmēšana sākās šomēnes Londonā. Bez Daniela Kreiga, kura honorārs par Blanka lomu abās "Netflix" producētajās filmās sasniedzis 100 miljonus dolāru, šajā filmā piedalīsies Mila Kunisa, Glena Klouza, Džošs O`Konors, Džošs Brolins, Tomass Heidens Čērčs, Džeremijs Renners, Kerija Vašingtone, Endrū Skots, Keilija Spīnija, Derils Makormaks un citi.

"TV3 Life" 22. jūnijā plkst. 23.45, "Noderīgi draugi"

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.