Džeisons Stethems spēlēs trillerī "Levon`s Trade".

Lai būtu labs tētis savai meitai, Levons Keids ir pametis darbu un izbauda mierīgas dzīves priekus. Taču, kad bez pēdām pazūd viņa priekšnieka pusaugu meita, viņu lūdz atgriezties, jo tikai Levona pieredze var palīdzēt atšķetināt šo gadījumu un, cerams, glābt pazudušās dzīvību...

Topošajā amerikāņu trillerī "Levon`s Trade", kura filmēšana jau sākusies Londonā, galveno lomu spēlēs Džeisons Stethems, un kopā ar viņu Deivida Aijera ("Pašnāvnieku vienība", 2016, "Biškopis", 2024) filmā piedalīsies Maikls Peņa, Džeisons Flemings un Deivids Hārbors, bet Dž. Stethema meitas lomā uz lielā ekrāna debitēs Aila Gī, kura zināma Vestendas skatītājiem – viņa nospēlēja titullomu pēc Roalda Dāla grāmatas motīviem veidotajā mūziklā "Matilde".

Scenāriju sarakstījis trīs "Oskariem" nominētais industrijas veterāns Silvestrs Stalone pēc Čaka Diksona komiksa – "Levon`s Trade" ir pirmais no 11 komiksiem par Levona Keida piedzīvojumiem – motīviem, un pirmizrāde ieplānota nākamā gada 17. aprīlī.

TV3 28. aprīlī plkst. 23.10, "Kurjers".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.