Kristena Stjuarte paziņojusi: kamēr kā režisore neuzņems filmu "Ūdens hronoloģija", nepiekritīs nevienai lomai.

Izlasījusi Lidijas Juknavičas atmiņu grāmatu "Ūdens hronoloģija", kurā aprakstīta ne viena vien tabu tēma, aktrise Kristena Stjuarte nolēma, ka tā ir ideāls materiāls, lai viņa debitētu režisores amatā. Taču "Krēslas" zvaigznes cerības nav piepildījušās tik ātri, kā viņa vēlētos, tāpēc viņa nolēmusi pilnībā pievērsties šī projekta īstenošanai un uz nenosakāmu laiku iepauzēt ar aktrises darbu.

Viņa gan atzina, ka šāda apņemšanās ir "ekstrēma", taču vienlaikus nepieciešama. "Ja turpināšu strādāt pie citiem cilvēkiem, jau būdama pilnībā iemīlējusies stāstā, tad ar ko gan es nodarbojos? Protams, es vēlos uzfilmēt savu filmu," viņa atzina Sandensas kinofestivālā. Pirmoreiz par savu sapni K. Stjuarte ieminējās Kannu kinofestivālā 2018. gadā, bet pirms diviem gadiem atzina, ka galveno lomu uzticējusi britu aktrisei Imodženai Potsai.

LTV1 11. februārī plkst. 22.35, "Savvaļā".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.