Holivudas aktieris Kianu Rīvzs un britu fantastikas rakstnieks un literatūras kritiķis Čaina Mievils sarakstījuši grāmatu "The Book of Elsewhere", kas grāmatnīcu plauktos nonāks 23. jūlijā.

Grāmatu "The Book of Elsewhere" Kianu Rīvzs izdos sadarbībā ar britu rakstnieku un "New York Times" bestselleru autoru Čainu Mielvilu, un tā iederas Rīvza radītajā pasaulē, ko viņš apvienojis zem nosaukuma "BRZRKR" un kas dienasgaismu ieraudzīja 2021. gadā. Galvenais varonis ir nemirstīgs cīnītājs, kurš dodas tūkstoš gadu ilgā ceļā, lai izprastu savu nemirstību.

Filmu sēriju "Matrikss" un "Džons Viks" zvaigzne jau atzinis, ka viņam bijis liels pagodinājums strādāt kopā ar Mielvilu, kurš ir vienīgais autors, kurš trīs reizes saņēmis sera Artūra Čārlza Klārka (romāns "2001: Kosmiskā odiseja") vārdā nodēvēto balvu. "Čaina izdarīja tieši to, ko es cerēju," aktieris intervētājam uzticēja. Viņš stāstam radījis tīru karkasu un apspēlējis "BRZRKR" – pasauli, kas autoram ir tik mīļa.

"Es biju sajūsmā par viņa vīziju un jutos pagodināts, ka esmu daļa no šī kopīgā radīšanas procesa," arī Mielvils neslēpj komplimentus par topošās grāmatas līdzautoru. "Tas bija gods, šoks un prieks", kad Rīvzs viņu uzaicinājis sadarboties. Savukārt izdevniecības pārstāvji apgalvo, ka Rīvzs un Mielvils ir sapņu komanda.

Straumēšanas milzis "Netflix" jau paziņojis, ka pēc bestsellera "BRZRKR" motīviem taps gan animē seriāls, gan aktierfilma, kurā galveno lomu atveidos K. Rīvzs, kurš šogad svinēs 60. dzimšanas dienu. Tās galvenais varonis, saukts par B, ir puscilvēks, pusdievs, viņš ir nolādēts un radīts vardarbībai. Taču, tā kā viņš uz Zemes dzīvo jau 80 tūkstošus gadu un ir pieredzējis visu ko, B ir atradis patvērumu – viņš strādā ASV valdības labā un izcīna cīņas, kas parastajiem mirstīgajiem būtu pārāk bīstamas.

"TV3 Life" 20. janvārī plkst. 22, "Satikšanās vieta: kāzas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.