Pēc 10 aizraujošām sezonām pielikts punkts seriāla "Melnais saraksts" filmēšanai. Kāpēc pieņemts šāds lēmums, nesenā intervijā stāstījis galvenās lomas atveidotājs Džeimss Spaiders.

Reklāma

Iemesls ir pavisam vienkāršs – gan seriāla "tēvs" Džo Bokenkamps, gan galvenās lomas atveidotājs Džeimss Spaiders sapratuši, ka desmit gadi, kamēr tapa "Melnais saraksts", bija pietiekami ilgs laiks, lai izstāstītu visu, kas stāstāms, un nu jādodas tālāk. Viņš arī atzina, ka baidoties, kas varētu notikt ar tā notikumu attīstību, ja scenāristi tomēr turpinātu savu darbu.

Reimonds Redingtons ir viena no Džeimsa Spaidera atpazīstamākajām lomām, un Reds – tāpat kā daudzi citi aktiera atveidotie varoņi – ir gan ekscentrisks, gan sarežģīts. Savulaik karjeru sācis jauniešiem domātās filmās, 1960. gadā dzimušais Spaiders lielo lozi izvilka ar dalību Stīvena Soderberga drāmā "Sekss, meli un video" (1989), kas viņam nodrošināja Kannu kinofestivāla laurus kā labākajam aktierim, un viņa ilgās karjeras laikā saņemto apbalvojumu vidū ir arī trīs "Emmy" balvas, kā arī trīs nominācijas "Zelta globusiem" un 10 – Ekrāna aktieru ģildes balvai.

LTV7 25. jūnijā plkst. 22.00, "Melnais saraksts"

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.