21. maijā noslēdzās seriāla "Labais ārsts" septītā un arī pēdējā sezona.

Reklāma

Amerikāņu seriāls "Labais ārsts" ir Dienvidkorejas tāda paša nosaukuma seriāla rimeiks, un skatītājiem vērtēšanai to nodeva 2017. gada septembrī. Tā centrā ir rezidents ķirurgs Šons Mērfijs, kuram ir autisms, un tas saņēmis gan ļoti augstu novērtējumu, gan izvirzīts un apbalvots ar daudziem profesionālajiem apbalvojumiem. Galvenās lomas atveidotājs Fredijs Haimors, atvadoties no varoņa, ar kuru kopā pavadījis septiņus gadus, noteica, ka darbs seriālā viņam "šajos nestabilitātes laikos devis lielisku pamatu", turklāt regulāri ļāvis apgūt profesijas knifus. Vaicāts, kādas ir viņa izjūtas, seriāla notikumiem pieliekot punktu, F. Haimors, kurš strādāja arī kā izpildproducents un režisējis piecas sērijas, kā arī piedalījies scenārija rakstīšanā, diplomātiski noteica: "Jutām, ka ir īstais laiks [seriālu beigt]."

Fredijs Haimors kino debitēja septiņu gadu vecumā. Viņš ir piedalījies gan Marka Fostera drāmā "Meklējot Nekurzemi" (2004), kuras pamatā ir patiesi notikumi, kas Džeimsu Metjū Beriju iedvesmoja radīt literatūras klasikai piederīgo Pīteru Penu, un šo stāstu ekranizēja ar Keitu Vinsletu un Džoniju Depu galvenajās lomās, un Tima Bērtona filmā "Čārlijs un šokolādes fabrika" (2005), kur Villija Vonkas lomu izdzīvoja Džonijs Deps, un citās, kā arī piecas sezonas iedzīvinājis Alfreda Hičkoka filmas "Psiho" (1960) slepkavu Normanu Beitsu jaunības dienās (seriāls "Beitsa viesnīca", 2013–2017). Taču pa vidu bija pauze, un Kembridžas Universitātē viņš ieguvis grādu spāņu un arābu filoloģijā, un šīs zināšanas lika lietā, kad apmēram gadu strādāja juristu firmā, kas atrodas Madridē.

"TV3 Life" 31. maijā plkst. 21.00 un 2. jūnijā plkst. 14.55, "Labs gads".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.