Ouenam Vilsonam piedāvāts honorārs 12 miljonu apmērā par dalību filmā par O. Dž. Simpsonu, taču viņš atteicies.

Reklāma

Bijušais amerikāņu futbolists un aktieris O. Dž. Simpsons nomira šā gada 10. aprīlī, un publiskajā telpā jau nonākušas pirmās runas par viņa mantojuma iespējamo portretēšanu uz lielā ekrāna. Profesionālās karjeras laikā pārstāvējis klubus "Buffalo Bills" un "San Francisco 49ers" un uzņemts Nacionālās futbola līgas Slavas zālē, kā arī piedalījies komēdiju "Kailais ierocis" tapšanā, Simpsons guva negaidītu lielu uzmanību, kad 1994. gada 12. jūnijā tika nogalināta viņa sieva Nikola Brauna un viņas draugs Ronalds Goldmens. Abās slepkavībās apsūdzēja O. Dž. Simpsonu, taču tiesa, kurai sekoja miljoni, viņu dubultslepkavībā attaisnoja. Tomēr O. Dž. Simpsonu atzina par vainīgu abos nāves gadījumos civilprocesā. Savukārt 2007. gadā O. Dž. Simpsonu apsūdzēja bruņotā laupīšanā un cilvēka nolaupīšanā, un šoreiz tiesa bija barga, piespriežot 33 gadus ilgu cietumsodu ar vismaz deviņiem gadiem bez nosacītas atbrīvošanas, bet 2017. gadā viņu atbrīvoja no cietuma.

Topošās filmas, kuras budžets aplēsts uz 65 miljoniem dolāru, sižets būs veidots ap bēdīgi slaveno tiesas procesu un advokātu Daglasu Makennu, kura loma piedāvāta Ouenam Vilsonam. Taču aktieris no piedāvājuma atteicies, uzsverot, ka nepiedalīsies filmā, kas kultivē spekulācijas, ka O. Dž. Simpsonam ar minētajām slepkavībām nebija nekādas saistības.

Par pirmizrādes laiku nolikta nākamā gada nogale.

TV3 11. maijā plkst. 21.15, "Es, spiegs".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.