Lauksaimniecības tehnikas ražotājs AGCO var lepoties ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi augu aizsardzības jomā. Šī pieredze apvienojumā ar svaigākajām tehnoloģijām gājusi roku rokā, izstrādājot 'Fendt Rogator 600' pašgājējsmidzinātāju sēriju.

Fendt Rogator 600 jau izpelnījies plašu atzinību tā teicami pārdomātās konstrukcijas, izcili komfortablās kabīnes un degvielas ekonomijas dēļ, taču ir vēl kāda būtiska priekšrocība – precīzās tehnoloģijas.

Automātiskā sekciju kontrole šobrīd ir kļuvusi par absolūtu nepieciešamību katram, kas vēlas sasniegt maksimālu produktivitāti. Ar tās palīdzību iespējams ietaupīt līdz pat 15% no smidzināšanas materiāla izmaksām. 

Vērtīgie šķidrumi netiek dubultā izsmidzināti vienā vietā, nav pārklāšanās un nevajadzīgu atstarpju. 

Fendt Rogator 600 piedāvā visu svarīgāko funkciju, neizkāpjot no kabīnes.

Pašgājējsmidzinātājs ļauj strādāt ar teicamu precizitāti uz lauka un veikt izmaksu optimizāciju. Tā pamatā OptiNozzle sistēma ar četrām pret augu vērstām sprauslām, kas kontrolē nepieciešamo augu aizsardzības līdzekļu (AAL) izsmidzināšanas daudzumu. Atkarībā no darba ātruma savstarpēji darbojošās sprauslas tiek mainītas. 

Četras dažādas sprauslas vienā sprauslu turētājā spēj strādāt precīzi gan minimālā, gan maksimālā ātrumā. Tā ir būtiska priekšrocība Latvijai raksturīgajos dažādajos lauka apstākļos.

Visi Fendt Rogator 600 modeļi aprīkoti ar Latvijā lielu popularitāti ieguvušo AGCO Power 7.4 l dzinēju. Tā jauda – 173–307 ZS; smidzināmā materiāla tvertnes tilpums – 3850–6000 l. Smidzinātājs aprīkots ar centrifūgas tipa sūkni, kura jauda 785 l/min. Maksimālais sekciju skaits, ieskaitot pēdējo rindu sprauslas, – 72 gab.,bet smidzināšanas stieņa platums – 24/27/28/30/32/33/36/39 m. Šasijas augstums ir maināms no 0,5 m līdz 2,9 m, un tas sniedz izcilas priekšrocības, smidzinot rapšus, tuvojoties ražas novākšanas laikam.

Rogator 600 smidzinātājs standarta komplektācijā ir aprīkots ar bezpakāpju transmisiju un vadības džoistiku. Tas ļauj sasniegt maksimālu efektivitāti. Transporta režīmā Rogator 600 spēj sasniegt pat 50 km/h ātrumu. Šo priekšrocību īpaši novērtēs saimniecības, kur apstrādājamo lauku platības atrodas tālu no bāzes vietas.

VarioDoc Pro sistēma ļauj ērti importēt un eksportēt datus, tādējādi lielāko daļu dokumentēšanas darba paveicot tieši uz lauka.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.