Uzņēmums "Kuhn" sācis ražot 'Kuhn VB 3160' preses. Plašais masas uztveršanas mehānisms nodrošina maksimālu pielāgošanos zemei, pateicoties svārsta mehānisma klātbūtnei, kas ļauj strādāt vissarežģītākajos apstākļos ar visu veidu ruļļiem.

Reklāma

"Patentētā integrētā rotora tehnoloģija ir kopīga visiem VB 3160 presētājiem. Šī vienkāršā ražas piegādes sistēma bez apkopes garantē milzīgu caurlaidspēju jebkuros apstākļos. Nelielais attālums starp rotoru un savācēja zariem nodrošina ideālu masas plūsmu uz presi. Šāda piespiedu padeves konstrukcija nodrošina lielāku ātrumu uz priekšu, lai nodrošinātu maksimālu produktivitāti un samazinātu masveida bojājumu pakāpi," teikts uzņēmuma Kuhn paziņojumā.

VB 3160 piecu siksnu, trīs rullīšu presēšanas kameras konstrukcija nodrošina ātru un konsekventu ķīpas veidošanu ar visām presēšanas sistēmām. 

Kameras augšējā rullīša agresīvais profils nodrošina uzlabotu kontaktu ar masu un samazina tās zudumus. 

Preses priekšējais segments ir aprīkots ar lielu gludu rullīti un tīrīšanas veltni, kas novērš masveida aizsērēšanu un mašīnas piesārņojumu. Kuhn novatoriskais dizains nodrošina pastāvīgu tīkla spriegojumu siešanas procesā. 

Pēc presēšanas kameras rullis neizplešas un tāpēc saglabā savu blīvumu. Tīkla sistēma nodrošina izcilu tīkla sadalījumu pa visu ruļļa virsmu pat uz sānu virsmām, kas novērš gaisa kabatu veidošanos un uzlabo lopbarības kvalitāti.

Saskarnes ir būtiskas, lai sasniegtu veiktspēju, ko klienti sagaida no Kuhn iekārtām. Preses smalcinātāji ir aprīkoti ar moderniem CCI 800 termināļiem ar ISOBUS sistēmu, kas garantē ērtu darbu ar tiem visiem operatoriem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.