'326 P-Tier' kompaktais teleskopiskais riteņiekrāvējs nodrošina 5 metru sasniedza-mību no tā teleskopiskās pacelšanas sviras.

Reklāma

Teleskopiskās sviras izbīdīšana un ievilkšana tiek veikta, izmantojot minikursorsviru, kas atrodas uz galvenās vadības sviras. Tas nozīmē, ka operatoriem nav jānoņem roka no galvenajām vadības ierīcēm, lai aktivizētu minēto funkciju. 

Lai novērstu pārslodzi, slodzes griezes momenta indikatora sistēma sniedz vizuālus un skaņas signālus par pacēlāja sviras stabilitāti un kustību, ja tiek pārsniegta kravnesība.

Ja tiek sasniegta stabilitātes robeža, pacelšanas sviras kustība iespējama tikai tad, ja tiek samazināta slodze. 

Turklāt atsevišķs indikators brīdina par iespējamu slīpuma cilindra pārslodzi. 

Jauno iekrāvēju kabīnes ir veidotas tā, lai tās būtu ērtas un viegli orientējamas ar visām funkcijām, kas nepieciešamas vienmērīgai pacelšanai un iekraušanai. Izceltie elementi ietver 9 collu skārienekrāna displeju, kas nodrošina galveno informāciju. 

Konfigurējams displejs parāda galvenos datus, tostarp brīdinājumus, statusu un mašīnas pozicionēšanu. Intuitīva izvēlne ļauj operatoram pielāgot displeju un iekārtas funkcionalitāti atbilstoši veicamajam uzdevumam.

Papildu uzstādītie lukturi un standar-ta augšējie logi nodrošina skaidru skatu uz teleskopiskās sviras galu, tāpēc operators var droši novietot paletes vai kasus. Asiem pagriezieniem John Deere piedāvā Articulation PlusTM stūres sistēmu, kas nodrošina pilnu 30 grādu griešanos plus 10 papildu griešanās grādus aizmugurējiem riteņiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.