Itālijas ražotāja "Enorossi" lauktehnikas mašīnas tiek ražotas jau vairāk nekā 50 gadu.

Reklāma

Enorossi disku pļaujmašīnas konstruētas ilgam darba mūžam, ātrai un kvalitatīvai lopbarības sagatavošanai. Konstrukcija ietver izturīgu korpusu, kur iemontēti zobrati, kas piedzen pļaušanas diskus. 

Ja pļaušanas disku nobloķē kāds svešķermenis, bloķēšanas aizsardzību nodrošina tapas, pasargājot piedziņas mehānismu no bojājumiem. 

Darba un transporta stāvokļa maiņa veicama no traktora kabīnes bez uzkares stāvokļa izmaiņām ar viena hidroizvada palīdzību. 

Vairākums modeļu ir aprīkojami ar gumijas ruļļu placinātāju vai zaru tipa irdinātāju ātrākam žūšanas procesam.

Enorossi frontālās pļaujmašīnas tiek ražotas vairākos izpildījumos. Populārākās ir lielo disku iekarinātās pļaujmašīnas, kuru konstrukcija veidota tā, lai pļaujmašīnas darbīgā daļa tiktu vilkta uz priekšu ar īpaša izpildījuma rāmja palīdzību, kas nodrošina lauka virsmas kopēšanu lielā amplitūdā – vertikālā virzienā un horizontāli, kas arī saudzē augsnes virskārtu.

Enorossivālotāju konstrukcijā ir izmantota rotoru tehnoloģija. Vienkārša un droša konstrukcija, kas garantē kvalitatīvi paveiktu darbu. Vālotājiem ar vienu rotoru (uzkarināmi traktora aizmugurē) ir viegli un ātri noņemami zaru piestiprināšanas stieņi pāriešanai no darba uz transporta stāvokli. Vālotāji ir aprīkoti ar tandēma riteņiem vienmērīgai lauka virsmas kopēšanai. 

Vālotājiem ar diviem rotoriem (piekabināmi ar maināmu darba platumu) atkarībā no masas biezuma iespējams veidot vienā pusē vienu vālu vai arī divus atsevišķus vālus. Darba platuma maiņa, rotoru pacelšana vai nolaišana veicama ar hidraulikas palīdzību. Vienkārša pāreja no darba uz transporta stāvokli.

'Enorossi' grābeklis-ārdītājs.

Enorossi siena ārdītāju konstrukcijā arī ir izmantota rotoru tehnoloģija, kas dod vairākas priekšrocības: liels darba ātrums, darbam netraucē lauka virsmas nelīdzenums, ļoti laba vāla izjaukšanas kvalitāte. Droši un vienkārši ekspluatācijā ar izturīgiem ārdītāju zariem, pieejami piekabināmi un uzkarināmi. Konstrukcija nodrošina pret zāles stiebru uztīšanos uz rotora un atbalsta ratiņiem. Ir pieejami darba platumi no 3,1 līdz 9,8 m.

Īpaši mazākām saimniecībām Enorossi ir radījusi universālu agregātu, ko var izmantot gan siena vai zāles sagrābšanai, gan arī ārdīšanas procesam. 

Šī ir daudzfunkcionāla iekārta ar regulējamu darba platumu no 3,7 līdz 4,2 m. Vienkārša pozīcijas nomaiņa no vālotāja uz ārdītāju. Tas ir labs risinājums lauksaimniekiem, kuri atkarībā no novāktā materiāla daudzuma vēlas iegūt gan centrālos, gan sānu vālus. Īpaši jāizceļ lielais darba ātrums – ap 17 km/h, kas nodrošina izcilu veiktspēju.

Modeļu daudzveidība ļauj izvēlēties piemērotāko tehniku atbilstoši lopbarības sagatavošanas tehnoloģijām un darbu apjomiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.