Sanktpēterburgas dienvidos aizdegusies Krievijas interneta tirgotāja "Wildberries" gatavās produkcijas noliktava. Kā ziņo Krievijas Ārkārtas situāciju ministrija, liesmas pārņēmušas 70 tūkstošu kvadrātmetru lielu platību.

Publicēti arī vairāki aculiecinieku video no notikuma vietas.

Tiek ziņots, ka ugunsgrēks izcēlies pie Maskavas šosejas, 153. 

Pienāk pretrunīgas ziņas par ugunsgrēka platību. Sākotnēji ziņots, ka deg 1000 kvadrātmetru, vēlāk 50 000. Šobrīd attēlos redzams, ka deg visa teritorija.

Tiek ziņots, ka cilvēki no noliktavas evakuēti. Krievijas Ārkārtas situāciju ministrija sestdien apstiprināja, ka noliktavu kompleksā Sanktpēterburgas Puškina rajonā bojāgājušo nav. 

Zināms, ka 10. janvāra vakarā pie noliktavas ēkas notika masveida kautiņš starp migrantiem. Kāds Azerbaidžānas pilsonis, noliktavas darbinieks, nonācis slimnīcā ar durtām brūcēm. Cietis arī cits iebraucējs no Tadžikistānas. 

Iespējams, ka ugunsgrēks saistīts ar šo konfliktu.

Izskanējis arī, ka nedēļu pirms ugunsgrēka noliktavā, kur atrodas apģērbs, vairākas reizes atskanēja ugunsdzēsības signalizācija, tomēr nevienā no reizēm bīstamība netika apstiprināta. 

Arī sestdien, kad atkal atskanēja signalizācija, darbinieki sākotnēji domājuši par viltus trauksmi. 

Ugunsgrēka, kas kopumā izplatījās 70 000 kvadrātmetru platībā, dzēšanā piedalījās 286 cilvēki un 57  tehnikas vienības. Ugunsgrēku sestdienas priekšpusdienā ir izdevies lokalizēt un turpinās dzēšanas darbi. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.