"Oskara" nominante Reičela Makadamsa pievienojusies tiem kolēģiem, kuri savu talantu demonstrē arī uz Brodvejas skatuves.

Šobrīd Brodvejā strādā ne viens vien Holivudas A klases aktieris, tādējādi apstiprinot, ka sacensība, kas jau vairāk nekā simt gadu ilgst starp Holivudu un Ņujorkas labākajiem teātriem, nav zudusi. Stīvs Karels par savu debijas darbu teātrī izvēlējies Antona Čehova lugu "Tēvocis Vaņa", to izrāda Linkolna Centra teātris, un izrādē piedalās arī Elisone Pilla. Polas Fogeles daļēji autobiogrāfiskās jaunākās lugas "Mātes spēle" iestudējumā spēlē nupat 75. dzimšanas dienu nosvinējusī leģenda Džesika Lāndža un kulta seriāla "Lielā sprādziena teorija" (2007–2019) zvaigzne Džims Pārsons, un luga jau nominēta vairākām balvām. Savukārt par filmu "Teorija par visu" (2014) oskarotais britu aktieris Edijs Redmeins, kurš jau pirms 11 gadiem saņēma "Tony" balvu par debiju Brodvejas iestudējumā "Sarkans", Augusta Vilsona teātrī spēlē mūzikā "Kabarē", kas uz Ņujorku devās pēc izpārdotām izrādēm Vestendā Londonā.

Reičela Makadamsa Brod­vejā debitēja ar lomu izrādē "Mērija Džeina", ko sarakstījusi Eimija Hercoga un režisējusi Anne Kaufmana, materiālā ieaužot pašas meitas Frēnsisas piedzīvoto traģēdiju. Tās pirmā – un vēlāk godalgotā – iestudējuma pirmizrāde notika 2017. gadā.

Makadamsas atveidoto lomu iepriekš spēlējusi Kerija Kūna – šajos platuma grādos vislabāk pazīstama kā Berta Rasela seriālā "Zelta laikmets" (2022) –, un izrādes notiek Semuela F. Frīdmena vārdā nosauktajā teātrī, kurā ir 650 vietas. Teju visu izrādes laiku Reičela Makadamsa atrodas uz skatuves – izrāde ilgst 100 minūtes, un tai nav pārtraukuma –, un viņas varone ir vientuļā māte, kuras mazajam dēlam Aleksam ir neārstējamas veselības problēmas, kas pieprasa neatslābstošu uzmanību un rūpes.

TV3 3. maijā plkst. 23.10, "Aloha".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.