Stīvena Sondheima 1981. gadā tapušā mūzikla "Merrily We Roll Along" fani var gavilēt – tā izrādīšana pagarināta jau otro reizi.

Stīvena Sondheima mūzikla centrā ir talantīgais komponists Frenklins Šepards, kurš 20 garus gadus atsakās no draugiem un mūzikas radīšanas, lai Holivudā strādātu kā kinoproducents. Tāpat kā 1934. gadā tapusī Džordža S. Kaufmana un Mosa Hārta luga, kas ir izrādes notikumu pamatā, arī mūzikls varoņu piedzīvoto atklāj apvērstā hronoloģijā, sākot ar 1976. un noslēdzot ar 1957. gadu.

"Merrily We Roll Along" Brodvejā pirmoreiz iestudēja 1981. gadā, un lomas toreiz atveidoja pusaudži un pavisam jauni aktieri. Taču tas nebija veiksmes stāsts, un iestudējumu pavadīja negatīvas atsauksmes. 

Nākamajos gados tā pārveidošanai ķērās klāt ne viens vien, kā arī tapa vairāki iestudējumi, no kuriem jaunākais Brodvejā nonāca šī gada rudenī un kura izrādīšana jau divas reizes pagarināta.

Sera Lorensa Olivjē balvu ieguvušās režisores Marijas Frīdmenas izrādē galvenās lomas atveido Brodvejas zvaigzne un Kristofa balss īpašnieks animētajā franšīzē "Ledus sirds" Džonatans Grofs, "Harija Potera" zvaigzne Daniels Redklifs un Amerikas teātra augstāko – "Tony" – balvu jau saņēmusī Lindsija Mendesa. "Hudson Theatre" iestudētā izrāde ilgst divas stundas un 30 minūtes, un zemākā biļetes cena, neskaitot obligātos nodokļus, ir 93 ASV dolāri.

Nav noslēpums, ka jau uzsākts darbs pie kinoversijas. Režisors ir pieciem "Oskariem" nominētais Ričards Linkleiters ("Puikas gadi", 2014), un galvenās lomas spēlēs "Oskara" nominants Pols Meskals, Bīnija Feldsteine un Bens Plats.

TV3 16. decembrī plkst. 20.50 un 17. decembrī plkst. 13.30 "Ledus sirds 2".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.