Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā rakstnieces, bibliotekāres un vidusskolas vēstures skolotājas Stefānijas Marijas Torntones biogrāfisko romānu "Žaklīna Kenedija. Nestāvēšu ēnā" (And They Called It Camelot).

Kad Žaklīna satiek daudzsološo senatoru Džeku Kenediju, šķiet, viņu mīlestība spēs pārvarēt jebkurus šķēršļus. Tomēr, kļūstot par Baltā nama pirmo lēdiju, Žaklīnai Kenedijai nākas saskarties ar realitāti. Lai gan no malas pirmās lēdijas dzīve Baltajā namā var šķist spozmes pilna, tikai retais nojauš, ko viņai nākas pārdzīvot. Žaklīna vienmēr ir gribējusi lielu un saticīgu ģimeni, bet viņai jāpieņem lēmums, vai palikt ar neuzticīgu vīru, kuru viņa patiesi mīl, un atbalstīt viņa karjeru, vai arī doties prom un sākt dzīvi no jauna. Viņa saprot, ka vīra karjera ir daudz svarīgāka par viņu laulību, bet vai tiešām viņai nav lemts būt laimīgai?

Šis ir stāsts par mīlestību, zaudējumu un nerimstošu cerību.

"Žaklīnas Kenedijas dzīve – pasaka vai murgs? Izsmalcināta sieviete, kuras mūžš bija sarežģīts, brīžiem traģisks. Autore ir meistarīgi uzrakstījusi šo vēsturisko romānu. Šis stāsts man atklāja to, cik gudra, spēcīga, strādīga, mīloša un gādīga sieviete bija Žaklīna. Es apbrīnoju viņas spēku un mieru traģēdijas laikā," vēsta atsauksme no Goodreads.

No angļu valodas tulkojusi Ligita Lukstraupe. Vāka mākslinieciskais dizains Nataļja Kugajevska.

Marijas Torntones biogrāfiskais romāns “Žaklīna Kenedija. Nestāvēšu ēnā”.

Stefānija Marija Torntone (Stephanie Marie Thornton) ir bestselleru autore, kas ir sarakstījusi vairākus vēsturiskos romānus. "Žaklīna Kenedija. Nestāvēšu ēnā" ir viņas spilgtākais darbs, kas neatstās vienaldzīgu nevienu lasītāju. Šobrīd autore kopā ar vīru un meitu dzīvo Aļaskā, kur baudu pārgājienus, kulināriju un biškopību, kā arī vienmēr strādā pie sava nākamā romāna.

KONTEKSTS

Grāmatu izdevniecība "Latvijas Mediji" darbu sāka 1998. gadā ar latviešu rakstnieka Vladimira Kaijaka romānu "Enijas bize". Oriģinālliteratūra allaž ir bijusi izdevniecības galvenais stūrakmens un veiksmes stāsts. Vairāki romāni saņēmuši "Lielo lasītāju balvu". Šodien izdevniecība "Latvijas Mediji" piedāvā oriģinālo un tulkoto literatūru, vēsturi un dokumentālo literatūru, praktiskās grāmatas, gadagrāmatas, kalendārus, bērnu grāmatas. Katru gadu izdevniecība lasītāju rokās nodod vairāk nekā 100 dažādu nosaukumu darbus.

Jaunākās grāmatas meklē izdevniecības veikalā šeit