Grupa "Very Cool People" turpina tuvoties savam jaunākajam albumam, laižot klajā trešo tā singlu "Plastmasmens" un izziņojot trīs jaunās programmas koncertus "Tas ir dzīvs", kas notiks Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Jaunā dziesma veltīta neizbēgamai mūsdienu aktualitātei – plastmasai, kas nemanot pārņēmusi kā ļaužu prātus, tā apkārtējo vidi. "Plastmasmens" ieturēts "Very Cool People" jaunākajās skanējuma tradīcijās – elektrofanka noskaņās.

Gaidāmajos koncertos 19. aprīlī "Melno cepurīšu balerijā" Jelgavā, 20. aprīlī kultūras namā "Wiktorija" Liepājā un 30. aprīlī jeb Starptautiskajjā džeza dienā koncertvietā "Tu jau zini kur" Rīgā būs dzirdami visi jaunākie grupas skaņdarbi kopā ar dziedātāju Paulu Saiju, kā arī agrāk tapušas kompozīcijas, kurām radīti svaigi aranžējumi. 

"Sen neesam uzspēlējuši solokoncertus Latvijā, tāpēc nedaudz pabraukāsim arī pa dzimtajām ārēm un satiksim savus klausītājus vietās, kur viņi ballītēs jūtas kā mājās," saka grupas ģitārists un stūrmanis Elvijs Grafcovs. "Gaidīsim visus – no jauno vēsmu vēdinātājiem influenceriem līdz joprojām galveno mūsu sabiedrības artēriju pārstāvjiem, kas ir mediķi, pedagogi, policisti, ugunsdzēsēji, elektriķi, santehniķi, šoferi, pārdevēji un vēl daudzi citi."

Līdz šim izdoti vēl divi jaunā albuma priekšvēstneši – vasarīgi nerātnais singls "Rikšiem" un rudenīgi kriminālfilozofiskais "Ko tu vēl gaidi?". Jaunais singls "Plastmasmens" jau noklausāms populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams labākajās Latvijas radiostacijās.

Biļetes uz gaidāmajiem jaunās programmas koncertiem nopērkamas aula.lv. Vēl īpašs koncerts grupai ar dziedātāju Paulu Saiju un džezīgi fancīgākas ievirzes programmu sagaidāms arī 16. martā Valmieras Kultūras namā. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.