'New Holland' kompakto riteņiekrāvēju līnija tiek papildināta ar trim jauniem C sērijas modeļiem – W60C, W70C un W80C LR.

Reklāma

Jaunajām vienībām, kas izstrādātas komfortam un veiktspējai, ir ērta kabīne, progresīvas tehnoloģijas, izturīgi komponenti un savietojamība ar vairāk nekā 250 papildierīcēm plašam lietojumu klāstam.

W60C ir tāds pats rāmis kā W50C, taču to darbina 64 ZS dīzeļdzinējs, nevis 58 ZS dzinējs. Z-Bar stieņa papildu jauda un dizains padara to ideāli piemērotu ainavu veidošanai, materiālu apstrādei un sniega tīrīšanai. Mašīna sver 4,8 tonnas.

W70C 5 tonnu iekrāvējs paredzēts viegliem būvniecības darbiem, ainavu veidošanai un komunālajiem darbiem. Tam ir 74 zirgspēku dīzeļdzinējs.

Savukārt lauksaimniecības tirgum izstrādātais W80C Long Reach modelis ir ātrgaitas variants ar četru tonnu kravnesību un 5,3 tonnu ekspluatācijas svaru. 

Tas paredzēts tādiem uzdevumiem kā barības sastāvdaļu iekraušana mikserī vai ķīpu sakraušana.

Jaunie iekrāvēji var sasniegt ātrumu līdz 45 km/h un strādāt ar jaudīgiem agregātiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.