Rituļu ietinēja 'McHale F5' sērijas fiksētās kameras rituļu preses lepojas ar lietotājam draudzīgu elektroniku un mehānismu, kas aprīkots ar visām svarīgākajām funkcijām, kas ir radītas ilgam darba mūžam pat vissmagākajos lauka apstākļos.

Reklāma

Rituļu ietinēji McHale 991 aprīkoti ar inovatīvu ruļļu amortizācijas sistēmu vēl ātrākam un efektīvākam darbam. Ietīšanas cikla beigās agregāts pats nogriež un notur ietīšanas plēvi pozīcijā, kas gatava ietīt nākamo rituli.

Lai nodrošinātu darba ātrumu Latvijas mainīgajos laikapstākļos, McHale kombinētā rituļu prese ir labs risinājums. McHale Fusion 4 ir premium klases produkts, kas 

ne tikai sagatavo kvalitatīvu lopbarību, bet arī rada ievērojamu laika ietaupījumu un ļauj pagūt vairāk.

Fendt Slicer disku pļaujmašīnas radītas, apvienojot modernus inženiertehniskos risinājumus un klientu ieteikumus. To galvenās priekšrocības ir vieglā konstrukcija un ilgmūžība, kā arī lietošanas ērtums un degvielas ekonomija. Tās pieejamas gan ar, gan bez zaru tipa kondicionētājiem.

Kad lopbarība nopļauta, laiks vālošanai, un šeit palīgā nāk Fendt Former. Šie Vācijā ražotie vālotāji ir izstrādāti, izmantojot viedās tehnoloģijas, un to spēkos ir vairot barības kvalitāti, kā arī saglabāt vāla formu pat lauka galos. Izturīgais dizains nodrošina tehnikas ilgmūžību arī sarežģītākos darba apstākļos.

Fendt lopbarības sagatavošanas produktu sortiments nebūtu iedomājams bez mainīgās kameras rituļu presēm Fendt Rotana180V, kas ļauj veidot tieši tāda izmēra rituļus, kādi nepieciešami saimniecībai.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.