Šajā sezonā ražotāji piedāvā gan traktoram piekabināmus, gan uzkabināmus un stacionārus rituļu ietinējus.

Reklāma

Īrijas uzņēmuma 'McHale' ietinēju veiktspēja sniedzas līdz par 120 ietītiem rituļiem stundas laikā. Savukārt McHale rituļu preses piedāvātas ar fiksēto un mainīgo presēšanas kameru, kā arī kombinētās rituļu preses gan ar fiksēto, gan mainīgo presēšanas kameru.

Jaunums no Itālijas lauksaimniecības tehnikas ražotāja Mascar – kombinētā rituļu prese Multiwrap 130. Šī iekārta ir izgatavota augstas veiktspējas un intensīvam darbam. Par pamatu ir ņemtas Mascar preses ar fiksēto kameru, kas daudzu gadu garumā ir pilnveidotas, strādājot dažādos darba apstākļos daudzās pasaules valstīs. Masas pacēlājs ar darba platumu 2,1 m aprīkojams ar fiksētiem vai rotējošiem ap savu vertikālo asi atbalsta riteņiem, smalcināšanas mehānisms ir ar 15 vai 25 nažiem, presēšanas kamera – ar 18 veltņiem. 

Rituļu ietinējs plēvē ir izstrādāts tā, lai 

maksimāli samazinātu iekārtas kopējos gabarītus un uzlabotu plēves nostiepšanu, tādējādi iegūstot izcilu pārklājumu un kvalitatīvi sagatavotus skābbarības rituļus. 

Plēvē ietītos rituļus iespējams novietot uz zemes gan horizontālā, gan vertikālā pozīcijā, pateicoties inovatīvam un ļoti ērti lietojamam rituļu izlādes mehānismam. Preses kontroles un vadības panelis sniedz augstāko tehnoloģisko līmeni šajā jomā, nodrošinot operatoram ērtu un intuitīvu lietošanu. Multiwrap 130 iespējams dažāds aprīkojuma līmenis, lai nodrošinātu katra klienta vajadzības.

Poļu 'Ursus' prese.

Savukārt Polijas ražotājs Ursus piedāvā rituļu preses mazajām saimniecībām. Tas ir budžeta klases agregāts, kas paredzēts darbam līdz 1000 sapresētiem rituļiem vienas sezonas laikā. Latvijā šīs rituļu preses veiksmīgi strādā gan ar sausu, gan zaļu zāles masu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.