Uzņēmuma "New Holland" atjaunotajiem lopbarības kombainu FR modeļiem izmantoti 'Cursor' dzinēji ar jaudu no 476 līdz 775 ZS un ECOBlue Hi-eSCR tehnoloģiju, kas atbilst Tier 4B ekoloģiskajām prasībām.

Vecākais no sērijas modeļiem saglabājis 20,1 litra dzinēju ar jaudu 824 ZS.


Jaunais eco režīma iestatīšanas standarts un intelektuālā dzinēja vadības sistēma ļauj samazināt degvielas patēriņu lauka apstākļos. 

Pēc ražotāja teiktā, jaunie dzinēji ļauj ietaupīt līdz 13% degvielas salīdzinājumā ar analogas jaudas Tier 3 dzinējiem.


Griezējgalviņa ar 750 mm diametru izceļas ar augstiem inerces līmeņiem, bet kombinācijā ar lielo griešanas laukumu nodrošina augstu caurlaides spēju.


Universāluma dēļ kombainus var aprīkot ar vienu no trim griezējgalviņu variantiem ar atšķirīga skaita un dažādu garumu nažiem.


Kabīne nodrošina 360 grādu panorāmas pārskatāmību, sēdekļa uzkarei ir automātiskā svara regulēšana un mainīga amortizācija. Patentētā kultūru apstrādes sistēma Variflow ļauj ātri un bez instrumentu izmantošanas pārregulēt darbu, piemēram, no kukurūzas uz zāles novākšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.