Kompānija "Case IH" veikusi kombainu Axial-Flow 150. sērijas atjauninājumus, kuru mērķis ir vēl vairāk vienkāršot agregāta darbību un uzraudzību.

Jauninājumi ietver integrētu AFS Pro 700 skārienekrāna displeju iekārtas iestatījumu datu ievadīšanai un uzraudzībai, jaunu GPS uztvērēju, kas nodrošina uzlabotu signāla uztveršanu, kā arī samazina operatora darba slodzi ilgā darbības laikā un palielina iekārtas efektivitāti.

Axial-Flow 150. sērijā AFS Pro 700 skārienekrāna operatora terminālis ir integrēts labajā konsolē un ietver visu informāciju, kas iepriekš bija pieejama labajā pusē esošajā displejā, kā arī AFS Pro 700 iestatījumus un uzraudzības iespējas.

AFS Pro 700 ar pirkstu pieskārienu nodrošina galveno funkciju regulēšanu, piemēram, spoles, smalcinātāja, pacēlāja, rotoru, tīrīšanas sistēmas, ventilatora ātruma un kombinētās piedziņas ātruma regulēšanu un vadību pārnesumu diapazonā, kā arī nodrošina veiktspējas uzraudzību un AccuGuide automātisko stūrēšanu. 

Tas arī uzrauga graudu nepietiekamu kulšanu un zudumus no rotora un sietiem, kā arī sniedz informāciju par degvielas līmeni un motora temperatūru, kas ir redzama operatora acu līmenī. 

Tādējādi tiek samazināta operatora vizuālā slodze, visa informācija tiek sagrupēta, lai novērtētu to vienā mirklī.

Case IH 150. sērijas Axial-Flow kombaini gūst labumu arī no jauna korekcijas signāla uztvērēja, kas uzlabo to automātiskās stūrēšanas iespējas. AFS 392 iekārta balstās uz pārbaudīto AFS 372 uztvērēja veiktspēju, ko tas aizstāj. Jaunais uztvērējs izmanto gan Galileo, gan Beidou satelītu konstelācijas, lai samazinātu signāla zudumu, un piedāvā īsākus RTX inicializācijas/konverģences laikus. 

Tas ietver Trimble® ProPoint™, Trimble piektās paaudzes augstas precizitātes pozicionēšanas rīku, kas izstrādāts, lai nodrošinātu atrašanās vietas un orientācijas datus, pamatojoties uz GNSS signālu kombināciju, globāli pieejamiem augstas precizitātes korekcijas pakalpojumiem un mērījumu datiem no dažādiem sensoriem.

Ieviešot Axial-Flow 250. sērijas funkcijas, piemēram, integrēto AFS Pro 700 termināli, Axial-Flow 150. sērijā vēl vairāk palielinās operatora komforts un līdz ar to arī mašīnas produktivitāte.

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.