Četru rindu pašgājējkombains kļuvis manevrētspējīgāks, aprīkots ar jaudīgu 7 tonnu pārkraušanas bunkuru un jaunu ergonomisku vadības konsoli.

Par kombaina Grimme Varitron 470 manevrētspēju atbild lielais priekšējo riteņu pagrieziena leņķis – 65 grādi, kā arī aizmugures ass pagrieziens – 19 grādu.

Pateicoties uz aizmuguri nobīdītajai kabīnei un nesošā rāmja ārējam novietojumam, vadītājam tiek nodrošināts optimāls un pilnīgs pārskats.

Darba procesā produkta plūsma nesadalās. Tādējādi optimāli tiek izmantots viss pirmā sijājamā transportiera un separējošās iekārtas platums (2,8 m). 

Šāds izvietojums paaugstina tehniskās apkalpošanas ērtības, dod nepārtrauktu pārskatu, turklāt samazina piesārņojuma draudus.

Uz hidraulisko pievadu optimizācijas, vieglāku materiālu izmantošanas bunkuram un citu uzlabojumu rēķina par 10% samazināts kombaina pašsvars un uzlabots tā sadalījums.

Kartupeļu novākšanas kombainu Grimme Varitron 470 darbina sešcilindru motors Mercedes-Benz ar 435 ZS jaudu un darba apjomu 11 litru; izplūdes gāzu norma – Tier 4 ar izplūdes attīrīšanas tehnoloģiju SCR.

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.