Lauksaimniecības tehnikas ražotājs "New Holland Agriculture" ir paplašinājis universālo T6 traktoru klāstu ar jaunu sešcilindru dzinēja traktora modeli T6.160 Dynamic Command™.

Traktors ir salīdzinoši kompakts, pateicoties 2,6m garenbāzei un 10,5t pilnajai masai. New Holland lepojas ar izcilu pieredzi šajā segmentā, pirmsākumi meklējami nu jau vairāk nekā 30 gadu senā pagātnē, kad tirgū parādījās pirmais kompaktais sešcilindru traktors 7810. 

T6.160 Dynamic Command traktora pamatā ir šis izcilais mantojums. T6 sērijā tagad ir iekļauti divi sešcilindru dzinēja traktoru modeļi ar Dynamic Command transmisiju: ar 145 ZS aprīkotais T6.180 un jaunais 135 ZS T6.160 – vienīgais kompaktais sešcilindru traktors   tirgū ar nominālo jaudu zem 140 ZS. 

T6.160 Dynamic Command traktoru darbina sevi jau pierādījušais jaudīgais NEF sešcilindru dzinējs ar 6,7 litru ietilpību. Tas nodrošina 135 ZS nominālo jaudu, izcilu spēku, uzsākot  kustību, dzinēja stabilitāti svārstīgas noslodzes gadījumā, kā arī efektīvu bremzēšanu ar dzinēju, braucot lejup, un arī kravu pārvietošanas laikā.

Jaunais T6 modelis aprīkots ar ekskluzīvo 24x24 Dynamic Command transmisiju, ko izstrādājuši New Holland eksperti. Novatoriskais dizains ar 8 pakāpju pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot Dual Clutch transmisijas tehnoloģiju, un robotizētu  diapazonu pārslēgšanu ar 3 pogu palīdzību nodrošina to, ka vienmēr ir aktivēts katram uzdevumam visatbilstošākais pārnesums. 

Sajūgi ātrai pārnesumu pārslēgšanai kopā ar pilnīgi automatizēto pārnesumkārbu vienmēr nosaka vispiemērotāko  pārnesumskaitli un samazina nepieciešamību   iesaistīties pašam operatoram. 

Rezultāts ir augsta produktivitāte un maksimāli samazināts operatora nogurums.

NEF dzinējs atbilst Stage V posma emisiju standartiem, pateicoties īpaši efektīvajai  bezapkopes SCR pēcapstrādes sistēmai. Kombinācijā ar Dynamic Command transmisiju dzinējs paceļ latiņu efektivitātes ziņā, ļaujot ietaupīt līdz pat 9% degvielas.

Dažādās automātiskās funkcijas ļauj ilgstoši strādāt, saglabājot teicamu ražīgumu. Starp tām ir unikālā Ground Speed Management II(GSM II) vadības sistēma, kas izstrādāta, lai palielinātuNew Holland traktoru efektivitāti, automātiski uzturot operatora noteikto ātrumu un tajā pašā laikā samazinot degvielas patēriņu.

Vēl viena produktivitāti palielinoša funkcija ir Smart Range Shift, kas nodrošina, ka, pārslēdzot diapazonus, vienmēr tiek aktivēts pareizais  pārnesums. T6.160 Dynamic Command ir aprīkots arī ar New Holland izstrādāto godalgoto Side­Winder™II rokas balstu, kurā ir integrēts IntelliViewTM IV īpaši platais krāsu skārienjutīgais ekrāns un   CommandGripTM daudzfunkcionālā svira, nodrošinot augstākā līmeņa komfortu un vienkāršu lietošanu.

T6.160 Dynamic Command telemātika nozīmē to, ka, pateicoties platformai MyPLM™ Connect, lauksaimnieks vienmēr ir sasaistē ar savu traktoru. Izmantojot vienkāršu planšetes tipa lietotāja saskarni, tehnikas īpašnieks var nosūtīt un saņemt reāllaika informāciju. Lauksaimnieks var pārvaldīt savas tehnikas vienības un ar saimniecību saistītos datus vienā vidē, augšupielādējot savus agronomiskos datus. Platforma ir iekļauta portālā  MYNH,  kur iespējams reģistrēt savu tehniku, saņemt informāciju un materiālus par produktiem, kā arī   nepieciešamības gadījumā lūgt palīdzību.

"Agro Tops" janvāra numurā lasi:

* I. GULBE: AR VIETĒJO TIRGU ŠODIEN JĀSAPROT VISA BALTIJA
* VETERINĀRĀS ZĀLES TURPMĀK BŪS JĀUZSKAITA
* JAUNĀ PIENA PĀRRAUDZĪBAS SISTĒMA UN CITI LDC JAUNUMI
* BALTIJĀ SELEKCIONĒTO KVIEŠU ŠĶIRŅU SALĪDZINĀJUMS
* VASARĀJU GRAUDAUGU UN KARTUPEĻU SĒKLU SEZONAS PIEDĀVĀJUMS
* LIELĀKO SĒTO ZĀLĀJU AUDZĒTĀJU TOP 50
* GOVJU SAIMNIECISKO SLIMĪBU IZSKAUŠANAS PROGRAMMA
* LIELĀKIE PIENA GOVJU GANĀMPULKI 2023
* AIZVADĪTĀS DĀRZU SEZONAS ATZIŅAS
* VAI AUDZĒSIM KOLONNVEIDA ĀBELES?

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops" janvāris.